تیتر امروز

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش
گزارش نوروزی دیدار

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش

گرچه در رسانه‌ها به فراوانی درباره استوانه معروف کورش بزرگ، پادشاه هخامنشی سخن گفته شده است، اما مروری مجدد بر تاریخ و محتوای این استوانه گلی که با خط میخی اکدی (بابلی نو) نوشته شده است، خالی...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی مارسی برای خرید «سردار»!

یک خبرنگار مطرح حوزه نقل و انتقالات فوتبال جهان مدعی شد که باشگاه المپیک مارسی فرانسه به جذب مهاجم تیم ملی ایران تمایل دارد و می‌خواهد برای جذب سردار آزمون ۱۰ میلیون یورو هزینه کند.

کد خبر: ۱۴۴۴۷۶
۰۸:۴۶ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی مارسی برای خرید «سردار»!

دیدارنیوز: باشگاه المپیک مارسی فرانسه جدیدترین مشتری سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران است؛ بازیکنی که فرصت چندانی برای بازی در بایر لورکوزن به دست نیاورده است.

در شرایطی که طی روز‌های گذشته از دو باشگاه فنرباغچه و گالاتاسرای ترکیه به عنوان مشتریان زمستانی سردار آزمون یاد می‌شد، این مهاجم ایرانی باشگاه بایر لورکوزن تاکید کرد که قصد دارد در بوندس لیگا و بایر بماند.

آزمون که تا سال ۲۰۲۷ با لورکوزن قرارداد دارد حالا یک مشتری جدید و جدی پیش روی خود می‌بیند؛ المپیک مارسی از فرانسه. این خبری است که ابتدا شب گذشته «فابریزیو رومانو» خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات فوتبال جهان آنرا منتشر و اعلام کرد که آزمون یکی از دو، سه گزینه مارسی برای تقویت خط حمله است و مذاکرات برای انتقال دائمی او بین طرف‌های آلمانی و فرانسوی در جریان است.

فابریزیو ساعاتی بعد هم با انتشار پیام دیگری مدعی شد پیشنهاد المپیک مارسی برای جذب آزمون ۱۰ میلیون یورو است.

نشریه «اکیپ» فرانسه هم در گزارشی تکمیلی مدعی شد پس از شکست مارسی برای جذب «موفی» و «ویتینا»، مدیران این باشگاه در فاصله اندک باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات زمستانی سراغ سردار آزمون رفته اند.

این نشریه نوشت: «المپیک مارسی گزینه‌های دیگری را در خارج از کشور فعال کرده است. از جمله سردار آزمون (۲۸ ساله) که در گذشته نزدیک به لیگ ۱ فرانسه آمده بود (اشاره به مذاکرات جدی فصل گذشته لیون برای جذب آزمون) ملی پوش ایرانی (۶۸ بازی ملی، ۴۱ گل) برای رهبران المپیک ناشناخته نیست. خاویر ریبالتا (مدیر ورزشی اسپانیایی تیم مارسی) در زنیت سن پترزبورگ واقعاً از آزمون حمایت کرد و خود او اولین گفتگو‌ها را با اطرافیان مهاجم و باشگاه جدیدش بایر لورکوزن، که تا سال ۲۰۲۷ با آن قرارداد دارد، آغاز کرد. آزمون ترجیح می‌دهد شروع خوبی در مارسی ببیند، به خصوص که او در این فصل بین رقابت و مصدومیت بازی کمی -در بایر- انجام داده است. باشگاه آلمانی فعلاً یا حداقل به هیچ شرطی تمایلی به جدایی از او نخواهد داشت.»

نویسنده این مطلب همچنین از تلاش برای جذب آزمون که برای مارسی نزدیک به ۱۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت اظهار تعجب کرد و از مدیران باشگاه درخواست کرد که اشتباهات گذشته را در جذب بازیکنان گران قیمت تکرار نکنند.

المپیک مارسی در حال حاضر با ۴۳ امتیاز پس از پاری‌سن‌ژرمن (۴۸) و لانس (۴۵) در رده سوم جدول لیگ ۱ فرانسه قرار دارد.

پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی مارسی برای خرید «سردار»!

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی