تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

سقوط اتوبوس به دره در پاکستان؛ ۴۰ نفر کشته شدند

یک مقام دولتی پاکستان اعلام کرد ۴۰ نفر در اثر حادثه سقوط یک اتوبوس مسافربری به دره جان خود را از دست دادند و ۴ مسافر از این حادثه جان سالم به در برده‌اند.

کد خبر: ۱۴۴۳۶۲
۱۲:۲۲ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

سقوط اتوبوس به دره در پاکستان؛ ۴۰ نفر کشته شدند

دیدارنیوز: این اتوبوس حامل ۴۴ مسافر از کویته در استان بلوچستان بود که به سمت کراچی در استان همسایه سند حرکت می‌کرد. این حادثه در نزدیکی شهر بلا، در منطقه لاسبلا رخ داده است.

حمزه انجم ندیم، از مقام‌های محلی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که اجساد ۴۰ نفر از جمله زنان و کودکان پیدا شده است. با این حال ۴ مسافر از این حادثه جان سالم به در برده و مجروح شدند.

این حادثه به دلیل سرعت زیاد و برخورد اتوبوس به ستون پل اتفاق افتاد. اتوبوس در ادامه به ته دره سقوط کرد و آتش گرفت.

ندیم گفت که در پی آتش سوزی اتوبوس، اجساد مسافران غیرقابل شناسایی شده و بقایا برای نمونه‌برداری دی. ان.‌ای به کراچی منتقل می‌شوند. قرار است پس از شناسایی، اجساد به بستگان قربانیان تحویل داده می‌شود.

تصادفات رانندگی در پاکستان عموماً به دلیل نقض قوانین راهنمایی و رانندگی اتفاق می‌افتد و سالانه هزاران نفر جان خود را در این کشور از دست می‌دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی