تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
با اعلام سخنگوی وزارت صمت

خبر توقف عرضه خودرو در بورس تکذیب شد

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که معاون اول رییس‌جمهور دستوری برای توقف عرضه خودرو در بورس نداده است. این در حالی است که از عصر امروز شنبه، برخی شایعات درحال انتشار بود که معاون اول رییس‌جمهور دستور توقف عرضه دنا، پژو ۲۰۷ و شاهین در بورس کالا را صادر کرده است.

کد خبر: ۱۴۴۳۲۴
۲۰:۴۲ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

خبر توقف عرضه خودرو در بورس تکذیب شد

دیدارنیوز: قالیباف در حساب کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی در پیامی نوشت: "پاسخ به شایعات: امروز هیچ جلسه‌ای در خصوص عرضه خودرو در بورس کالا برگزار نشده است. همچنین معاون اول محترم رییس‌جمهور نیز دستوری در خصوص توقف عرضه خودرو در بورس نداده‌اند. "

این موضع از سوی سخنگوی وزارت صمت درحالی اعلام شده که از عصر امروز، برخی شایعات درحال انتشار بود که درپی نامه هفته گذشته شورای رقابت درخصوص توقف عرضه برخی خودرو‌ها در بورس کالا، امروز جلسه مشترکی میان وزرای اقتصاد و صمت با حضور معاون اول رییس‌جمهور برگزار شده و در این جلسه مخبر، معاون اول رییس‌جمهور دستور توقف عرضه دنا، پژو ۲۰۷ و شاهین در بورس کالا را صادر کرده است.

خبر توقف عرضه خودرو در بورس تکذیب شد

این درحالی است که امروز نامه‌ای از رییس سازمان بورس هم خبرساز شد که در آن رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه‌ای به رئیس شورا و مرکز ملی رقابت، ضمن تاکید بر زیان ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی سهامداران در پی انتشار بدون هماهنگی نامه رئیس شورای مذکور، خواستار برگزاری جلسه‌ای مشترک با حضور برخی از اعضای شورای عالی بورس و شورای رقابت، برای بررسی ادامه عرضه خودرو در بورس کالا شده بود.

همچنین شورای عالی بورس نیز در هفته گذشته جلسه‌ای با موضوع بررسی عرضه خودرو در بورس برگزار کرد و در شرایطی که خبری رسمی از این جلسه منتشر نشد، اما شنیده‌ها از آن جلسه، از تصمیم‌گیری برای تداوم عرضه خودرو‌ها در بورس با شرایط سابق حکایت داشت.

به گزارش دیدارنیوز، خبر توقف عرضه این خودروها در خبرگزاری تسنیم منتشر شده بود که در حال حاضر این خبر توسط این رسانه حذف شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی