تیتر امروز

چغازنبیل، از چشم عروسک‌های نمایشی و آیینی
سفرنامه‌ای به نخستین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو

چغازنبیل، از چشم عروسک‌های نمایشی و آیینی

مطلب پیش رو سفرنامه مجتبی گهستونی، روزنامه نگار و فعال میراث فرهنگی استان خوزستان به چغازنبیل به همراه یک گروه از مجموعه داران عروسکی به نخستین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو است.
خشم عمیق مردم نسبت به مکرون
از چشم جهان (۸۲)؛ حضور دانشجویان در اعتراضات فرانسه نشانه چیست؟

خشم عمیق مردم نسبت به مکرون

خشم در میان جوانان فرانسوی، به ویژه نسبت به سرکوب شدید تظاهرات و درگیری با پلیس ضد شورش مشهود است. سه‌شنبه بیش از ۹۰ هزار دانشجو قصد داشتند به تظاهرات خیابانی بپیوندند که سه برابر افراد حاضر...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

پناهندگی پرچمدار ایران در المپیک به آلمان؟

یک رسانه فارسی‌زبان خارج از کشور مدعی شد در ادامه موج مهاجرت و پناهندگی ورزشکاران ایرانی، عاطفه احمدی، پرچمدار ایران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن به آلمان پناهنده شده است.

کد خبر: ۱۴۴۳۰۳
۱۳:۲۷ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

پناهندگی پرچمدار ایران در المپیک به آلمان؟

دیدارنیوز: شنیده می‌شود عاطفه احمدی، پرچمدار ایران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن و نفر اول اسکی ایران به آلمان پناهنده شده است.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: «شایعه‌ای شنیده شده مبنی بر اینکه عاطفه احمدی تنها زن شرکت‌کننده در المپیک زمستانی پکن است که ۵ مدال آسیایی و چندین مدال طلای رقابت‌های بین‌المللی اسکی آلپاین ترکیه را در کارنامه دارد در کشور آلمان پناهنده شده است.

این ملی‌پوش ۲۲ ساله اسکی ایران چند روز پیش با هدف آمادگی جهت حضور در مسابقات جهانی فرانسه به این کشور سفر کرد، اما گفته می‌شود او قصد شرکت در این مسابقات به همراه دیگر اعضای تیم ملی اسکی ایران را ندارد و به آلمان اعلام پناهندگی کرده است.

هفته پیش هم شایعه شده بود او به کشور کانادا پناهنده شده، اما خودش این موضوع را رد کرد. در حال حاضر این ورزشکار واکنشی به این خبر نشان نداده است.»

به گزارش دیدارنیوز، یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور موضوع پناهندگی عاطفه احمدی به آلمان را منتشر کرده؛ اتفاقی که در یک سال اخیر با توجه به وضعیت کشور همچنان بین ورزشکاران ملی ایران ادامه دارد و آخرین آن مهاجرت سارا خادم نابغه شطرنج بود که همراه با خانواده‌اش به اسپانیا رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی