تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

«سکه» ۹۰۰ هزار تومان ریخت

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش ٩٠٠ هزار تومان دیگر از بهای سکه در بازار آزاد خبر داد و گفت: امیدواریم که سیاست بانک مرکزی و مدیریت نرخ ارز و قیمت سکه ادامه‌دار باشد.

کد خبر: ۱۴۴۲۲۵
۲۰:۰۶ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱

«سکه» ۹۰۰ هزار تومان ریخت

دیدارنیوز: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد: همچنان روند کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا که چند روزی است به‌دنبال رویکرد‌های جدید بانک مرکزی آغاز شده، در بازار امروز (چهارشنبه) ادامه داشته است؛ بگونه‌ای که ٩٠٠ هزار تومان دیگر از بهای سکه نسبت به دیروز کاسته شد.

نادر بذرافشان در گفتگو با ایسنا، از کاهش ٩٠٠ هزار تومان دیگر از بهای سکه در بازار آزاد خبر داد و گفت: این روند کاهشی همچنان تحت تأثیر رویکرد جدید بانک مرکزی در رابطه با ارائه ۴۵۰ هزار قطعه ربع سکه در بورس کالا و همچنین اعلام خبر راه‌اندازی بازار مبادلات ارز و طلا در آینده نزدیک ادامه‌دار شده است. ضمن اینکه تقاضا هم در بازار کاهش داشته و نوسان کاهشی نرخ ارز در بازار امروز نسبت به روز گذشته، در کاهش قیمت سکه و طلا بی‌تاثیر نبوده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد: روند کاهشی قیمت سکه و طلا که از صبح روز دوشنبه (۳ بهمن ماه) آغاز شد، تا امروز هم ادامه پیدا کرده است؛ بگونه‌ای که در آخرین معادلات امروز بازار، نسبت به روز گذشته، هر قطعه سکه تمام طرح جدید حدود ٩٠٠ هزار تومان، نیم سکه و ربع سکه هریک حدود ۶۰۰ هزار تومان ارزان‌تر شده‌اند. هر مثقال طلای ۱۷ عیار ١٨٠ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، حدود ۴۶ هزار تومان کاهش (نسبت به دیروز) داشته است.

وی در رابطه با آخرین وضعیت حباب سکه، گفت: حباب سکه در سکه‌های تمام تغییر چندانی نسبت به روز گذشته نداشته و در محدوده سه میلیون تومان قرار دارد، اما حباب ربع سکه کمی مجدد تخلیه شده و اکنون در محدوده سه میلیون و ٣٠٠ هزار تومان است.

بذرافشان در پایان تاکید کرد: امیدوار هستیم که سیاست بانک مرکزی و مدیریت نرخ ارز و قیمت سکه ادامه‌دار باشد. ضمن اینکه عرضه ربع سکه هم تدوام پیدا کند و همانطور که وعده داده شد، برای سایر قطعات سکه هم اتفاق بیفتد. تداوم عرضه سکه‌ها در بورس کالا می‌تواند نقش مهمی در کاهش بیشتر قیمت‌ها و کاهش حباب داشته باشد.

آخرین قیمت سکه و طلا در بازار به شرح زیر است:

«سکه» ۹۰۰ هزار تومان ریخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی