تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.
فرمانده انتظامی فارس:

۱۴۵۰ کیلو تریاک در فارس کشف شد

فرمانده انتظامی فارس گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا و فرماندهی انتظامی فارس، ۱۴۵۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

کد خبر: ۱۴۴۰۶۱
۱۶:۱۰ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

۱۴۵۰ کیلو تریاک در فارس کشف شد

 

دیدارنیوز: سردار رهام‌بخش حبیبی دوشنبه سوم بهمن به خبرنگاران گفت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، بامداد امروز سوم بهمن‌ماه، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی قاچاقچی با ۲ دستگاه کامیون در محور داراب-شیراز در حال انتقال یک محموله تریاک هستند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و شهرستان داراب پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی موقت موفق شدند هر دو دستگاه کامیون در حالی که در کنار جاده توقف کرده بودند را شناسایی و رانندگان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: بعد از انتقال ۲ خودرو به مقر انتظامی، در بازرسی از آن‌ها یک تن و ۴۵۰ کیلوگرم تریاک که از استان‌های شرقی کشور بارگیری شده و در حال انتقال به مناطق مرکزی بود، کشف شد.

حبیبی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند یک دستگاه وانت نیسان که اسکورت این محموله بود را نیز توقیف و راننده آن را دستگیر کنند، گفت: هر ۳ راننده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و شهروندان نیز می‌توانند با انعکاس موارد مشکوک به پلیس یاریگر خادمان نظم و امنیت باشند.

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی