تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

واکنش وزارت خارجه نسبت به اهانت به قرآن کریم در سوئد

کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تداوم هتک حرمت قرآن کریم در کشور‌های اروپایی که این بار در سوئد رخ داد، را قویا محکوم کرد.

کد خبر: ۱۴۳۹۳۹
۱۹:۴۳ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱

واکنش وزارت خارجه نسبت به اهانت به قرآن کریم در سوئد

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه نسبت به اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد واکنش نشان داد.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تداوم هتک حرمت قرآن کریم در کشور‌های اروپایی که این بار در سوئد رخ داد، را قویا محکوم کرد.

کنعانی افزود، متأسفانه برخی کشور‌های اروپایی همچون گذشته به بهانه واهی حمایت از آزادی بیان، دست عناصر افراط گرا و تندرو را در مسیر نفرت پراکنی علیه مقدسات و ارزش‌های اسلامی باز می‌گذارند و علی رغم شعار‌های زیبای حقوق بشری، اسلام ستیزی و اسلام هراسی را در جوامع خود نهادینه می‌کنند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی افزود؛ تکرار هتک حرمت به کتاب آسمانی یک و نیم میلیارد مسلمان، مصداق بارزی از نفرت پراکنی و ترویج خشونت علیه تمام مسلمانان است و اینگونه اقدامات هیچ نسبتی با آزادی بیان و عقیده ندارد.

کنعانی تاکید کرد؛ افکار عمومی جهان اسلام انتظار دارند دولت سوئد از تکرار این قبیل رفتار‌های اسلام ستیزانه جلوگیری کرده و عاملان جریحه دار کردن احساسات مسلمانان را بی مجازات نگذارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی