تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
تصمیمات ساعتی در استانداری پایتخت

فخاری: ادارات تهران فردا تعطیل است/ حضور یک سوم کارمندان لغو شد!

در حالی که شفیقی، معاون استاندار تهران ساعتی پیش گفته بود یک سوم کارمندان تهرانی فردا بدون وسایل گرمایشی فعالیت خواهند داشت و باید لباس گرم بپوشند و همین مساله انتقادهایی در پی داشت، فخاری استاندار تهران با بیان اینکه ادارات دولتی و بخش خصوصی تهران فردا تعطیل است، گفت: با بررسی‌ها و تصمیمات جدید مقرر شد حضور یک سوم کارمندان تهرانی برای فردا لغو شود.

کد خبر: ۱۴۳۵۵۸
۲۱:۵۹ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

فخاری: ادارات دولتی و بخش خصوصی تهران فردا تعطیل است

دیدارنیوز: استاندار تهران اعلام کرد که کلیه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی تهران فردا یکشنبه تعطیل است.

علیرضا فخاری به شبکه خبر گفت: کلیه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی در استان تهران فردا تعطیل است و بخش‌هایی که به‌صورت خدمات اورژانسی، شیفتی و خدمات عام که به‌صورت عمومی فعالیت می‌کند دایر می‌باشد.

در حالی که شفیقی، معاون استاندار تهران ساعتی پیش گفته بود یک سوم کارمندان تهرانی فردا بدون وسایل گرمایشی فعالیت خواهند داشت و باید لباس گرم بپوشند و همین مساله انتقادهایی در پی داشت، فخاری افزود: با بررسی‌ها و تصمیمات جدید مقرر شد حضور یک سوم کارمندان تهرانی برای فردا لغو شود.

او در ادامه گفت: مدارس به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و امتحانات پایه دوازدهم و دانشگاه‌ها طبق برنامه انجام می‌شود. بانک‌ها به صورت یک سوم شعب با تشخیص خود بانک‌ها فعالیت می‌کنند و مابقی تعطیل هستند.

مطلب مرتبط: 

خاموشی وسایل گرمایشی؛ کارمندان تهرانی لباس گرم بپوشند! +ویدیو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی