تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

وضعیت یکشنبه تهران؛ غیرحضوری شدن مدارس و تعطیلی دانشگاه‌ها

با تصمیم استانداری تهران، فردا یکشنبه به دلیل سرمای هوا و در راستای کاهش مصرف گاز، مدارس غیرحضوری خواهند بود و دانشگاه‌ها تعطیل هستند. ادارات هم با یک سوم ظرفیت خود فعالیت خواهند داشت.

کد خبر: ۱۴۳۵۵۱
۱۹:۴۶ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

مدارس استان تهران غیرحضوری شد؛ دانشگاه‌ها تعطیل و ادارات با یک سوم ظرفیت

دیدارنیوز: مدارس استان تهران فردا یکشنبه ۲۵ دی‌ماه به دلیل برودت هوا و در راستای کاهش مصرف گاز غیرحضوری شدند.

تسنیم نوشت: «استانداری تهران از تعطیلی دانشگاه‌ها و غیرحضوری شدن مدارس به دلیل برودت هوا و در راستای کاهش مصرف گاز در روز یکشنبه ۲۵ دی‌ماه خبر داد.

بر اساس این خبر کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی استان تهران روز یکشنبه ۲۵ دی با حضور یک سوم کارمندان دایر است و مابقی کارمندان دورکار خواهند بود.

دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری از این موضوع مستثنی هستند.

یک سوم تعداد شعب هربانک به عنوان شعب منتخب در استان تهران ازساعت ۹ صبح تا ۱۳ ظهر فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می‌کنند.

کلاس‌های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می‌شود و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل است. امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می‌شود.

از تمامی هموطنان عزیز خواهش می‌کنیم که در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند. تمام دستگاه‌ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی گازسوز خود را خاموش کنند.

مراکز امدادی، عملیاتی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و حوزه‌های بهداشتی و درمانی از اجرای این طرح مستثنی هستند و همچنان به ارائه خدمات ادامه می‌دهند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی