تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

نماینده مجلس: در بودجه ۱۴۰۲ برای معیشت مردم اقدام عملیاتی شود

سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال جاری آن‌طور که باید و شاید اعتبارات برای کمک معیشتی به مردم و محرومیت زدایی تخصیص نیافت، اما انتظار می‌رود در بودجه ۱۴۰۲ برای معیشت مردم اقدام عملیاتی شود.

کد خبر: ۱۴۳۴۹۵
۱۰:۳۳ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

نماینده مجلس: در بودجه ۱۴۰۲ برای معیشت مردم اقدام عملیاتی شود

دیدارنیوز: اصغر سلیمی، درباره الزاماتی که باید در بررسی لایحه بودجه سال آتی مورد توجه مجلس قرار گیرد، اظهار کرد: با توجه به ناآرامی‌هایی که در سطح کشور در چند ماه اخیر ایجاد شد، متوجه نقش مشکلات مردم در حوزه معیشت و اشتغال در شکل گیری این ناآرامی‌ها خواهیم شد بنابراین لازم است در بودجه سال آتی به حوزه معیشت و اشتغال توجه ویژه‌ای شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه اظهار کرد: امسال نظر نمایندگان توزیع کالابرگ در بین مردم بود، اما این کار عملیاتی نشد و خیلی از اعتباراتی که مجلس برای محرومیت زدایی در بودجه سال جاری در نظر گرفت آن‌طور که باید و شاید تخصیص نیافت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: انتظار داریم با توجه به تجاربی که دولت در طول این دو سال کسب کرده و شناختی که نسبت به مسائل و مشکلات پیدا کرده است، برای معیشت مردم اقدام عملی صورت گیرد که مردم تاثیر آن را در سفره خود ببینند.

سلیمی با بیان اینکه رییس جمهور در صحن مجلس هنگام تحویل لایحه بودجه اعلام کردند که تورم تا حدی کنترل شده است، گفت: هنوز نمود این مساله در سفره مردم دیده نمی‌شود و انتظار می‌رود در بودجه ۱۴۰۲ اقدامات عملیاتی برای کمک به مردم در حوزه‌های اقتصادی به ویژه بحث معیشت دیده شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی