تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

پنجشنبه‌های کردستان تعطیل شد

با اعلام استاندار کردستان، از فردا یکشنبه، فعالیت ادارات و مراکز آموزشی با تاخیر و ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و پنجشنبه‌ها هم تعطیل هستند.

کد خبر: ۱۴۳۴۹۴
۱۰:۲۹ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

پنجشنبه‌های کردستان تعطیل شد

دیدارنیوز: استاندار کردستان گفت: از فردا یکشنبه، فعالیت ادارات و مراکز آموزشی با تاخیر و ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و پنجشنبه‌ها هم تعطیل هستند.

اسماعیل زارعی کوشا امروز شنبه (۲۴ دیماه) در جلسه ستاد بحران استان کردستان با بیان اینکه با هدف مدیریت مصرف گاز و انرژی، تا اطلاع ثانوی روز‌های پنجشنبه مراکز اداری و آموزشی به غیر از مراکز خدماتی، بانک‌ها و دستگاه قضایی تعطیل هستند، اظهار کرد: در هفته گذشته اختیار تصمیم گیری برای کاهش ساعت اداری و تعطیلی مراکز آموزشی به استانداران تفویض شد.

وی افزود: از شنبه تا چهارشنبه هر هفته هم ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و مراجع قضایی هم با یک ساعت تاخیر شروع به کار می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی