تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

پایان شگفتی‌سازی در مسترز؛ «وفایی» حذف شد

حسین وفایی، ستاره اسنوکر کشورمان که در دور اول مسابقات مسترز انگلیس با غلبه بر مارک سلبی مرد شماره ۲ جهان یک شگفتی بزرگ را رقم زده بود، با شکست نزدیک برابر جک لیزووسکی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کد خبر: ۱۴۳۴۶۱
۱۰:۳۱ - ۲۳ دی ۱۴۰۱

مسابقات مسترز؛ «وفایی» حذف شد

دیدارنیوز: حسین وفایی که به عنوان نخستین ایرانی به مسابقات مسترز اسنوکر راه یافته بود با شکست در دومین دیدار خود از جدول این رقابت‌ها کنار رفت.

دومین دیدار حسین وفایی در رقابت‌های مسترز اسنوکر مقابل «جک لیزووسکی» نماینده کشور انگلیس برگزار شد.

در این دیدار وفایی با نتیجه ۶ به ۴ شکست خورد در حالی که در «فریم» ۴ موفق شد «بریک» ۱۴۳ را به ثبت برساند. نماینده اسنوکر کشورمان در ابتدا ۲ بر صفر عقب افتاد، اما در ادامه موفق شد ۳ بر ۲ از «لیزووسکی» پیشی بگیرد، اما حریف انگلیسی از فرصت‌های بوجود آمده در بازی استفاده بهتری کرد و در پایان موفق شد ۶ بر ۴ پیروز شود و به دور بعدی این رقابت‌ها راه پیدا کند.

وفایی با شکست در این دیدار از جدول مسابقات مسترز کنار رفت در حالی که او در نخستین دیدار خود به یک برد تاریخی برابر «مارک سلبی» دومین مرد اسنوکرباز جهان دست یافت.

مسابقات مسترز از معتبرترین رقابت‌ها در دنیای اسنوکر است. حسین وفایی به عنوان نخستین ایرانی به جدول ۱۶ نفره این رقابت‌ها راه یافت.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی