تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی خبر داد

جمع‌آوری مرغ مازاد از بازار برای افزایش قیمت!

به گفته مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی، طی دو روز آینده قرارداد جمع‌آوری مرغ مازاد از بازار منعقد خواهد شد و از امشب اتحادیه‌های استانی جمع‌آوری مرغ مازاد را از سطح کشور آغاز خواهند کرد.

کد خبر: ۱۴۳۲۹۷
۱۱:۰۳ - ۲۰ دی ۱۴۰۱

مرغ مازاد از امشب جمع‌آوری می‌شود

دیدارنیوز: مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: طبق توافقات نهایی اتحادیه مرغداران با وزارت جهاد کشاورزی طی دو روز آینده قرارداد جمع‌آوری مرغ مازاد از بازار منعقد خواهد شد و از امشب اتحادیه‌های استانی جمع‌آوری مرغ مازاد را از سطح کشور آغاز خواهند کرد.

حبیب اسدالله‌نژاد مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما، افزود: با این اقدام قیمت مرغ در سطح بازار افزایش می‌یابد و از ضرر و زیان روزانه بیش از ۱۲۰ میلیارد تومانی مرغداران جلوگیری می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه مرغ داران طی دو ماه آینده ضرر زیادی کردند، بیان کرد: در نشست وزیر جهاد کشاورزی و اتحادیه مرغداران گوشتی مقرر شده، مسئولیت و برنامه‌ریزی تولید و تنظیم بازار مرغ به اتحادیه مرغداران محول شود تا مرغداران به چرخه تولید برگردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی