تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
فتح‌الله‌زاده اعلام کرد

حمایت از ساپینتو، عدم مذاکره با «فرهاد»

فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال پس از جلسه امشب (یکشنبه) هیات مدیره این باشگاه از ساپینتو سرمربی پرتغالی تیمش حمایت کرد و گفت در سفرش به دوبی با فرهاد مجیدی مذاکره‌ای نخواهد داشت.

کد خبر: ۱۴۳۱۹۶
۱۹:۰۰ - ۱۸ دی ۱۴۰۱

حمایت از ساپینتو، عدم مذاکره با «فرهاد»

دیدارنیوز: مدیرعامل باشگاه استقلال پس از جلسه امروز از سرمربی تیمش حمایت کرد.

علی فتح الله‌ زاده، پس از جلسه امشب (یکشنبه) هیات مدیره این باشگاه اظهار کرد: جلسه ما قبل از بازی با تراکتور تعیین شده بود و چند مصوبه داشتیم که باید رسیدگی می‌کردیم. بازیکنان قول دادند که جبران کنند.

او درباره وضعیت همکاری با ساپینتو پس از شکست ۲ بر صفر مقابل تراکتور گفت: ما حمایت می‌کنیم و یک بازی برای ما ملاک نیست.

مدیرعامل استقلال درباره زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بیان کرد: مشکلات هست، در تلاشیم که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کنیم.

فتح الله زاده درباره دلایل سفرش به دوبی توضیح داد: برای مذاکره با پین به دوبی می‌روم. همچنین مشکلی با الاهلی بابت قایدی داریم که برای حل آن هم می‌روم. در هفته آتی به دوبی خواهم رفت. من قصدی برای مذاکره با مجیدی ندارم و باید کمک کنیم که او در امارات موفق باشد.

او در ادامه در واکنش به صحبت‌های قربان زاده مبنی بر این که استقلال بیشترین خرج را در لیگ بیست و دوم انجام داده، اما با مشکلات مالی مواجه است، گفت: بله! مشکلات مالی داریم و ان‌شاءالله جبران می‌کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره جلسه گفت: جلسه از قبل برنامه ریزی شده بود. ما از کادر فنی و بازیکنان حمایت کردیم و ان‌شاءالله در بازی پنجشنبه جبران می‌کنند و هواداران خوشحال می‌شوند.

فتح الله زاده درباره مشکلات مالی عدیده استقلال و مطالبات باشگاه به استراماچونی و محبی اظهار کرد: محبی باید قبل از حضور من کارش انجام می‌شد. با این حال پس از حضورم این کار را پیگیری کردم. ۹۰ هزار دلار از پول به حساب باشگاه سانتاکلارا واریز شد، اما باقی برگشته خورده که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

او در واکنش به اختلافاتش با ساپینتو توضیح داد: اتفاقی نیفتاده که اختلاف داشته باشیم. اختلاف ما در مباحث زیرساختی است. الان کمپ را می‌بینید که چه وضعیت خوبی دارد. دیگر این جا را رها نمی‌کنند و می‌خواهند همیشه تمرین اینجا باشد. با این حال مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود.

مدیرعامل استقلال درباره حواشی مربوط به اتاق ساپینتو در کمپ حجازی گفت: اتاق ایشان حاشیه نداشت، اما آن‌هایی که اتاق ندارند، حاشیه درست کردند. هم ساپینتو و هم مدیر فنی ما اتاق دارند. من هم باید در کمپ باشم تا اینجا را درست کنم. اتاق مهم است یا زمین فوتبال و امکانات دیگر؟

فتح الله زاده در پایان گفت: خود ساپینتو هم از بازی با تراکتور راضی نبود، اما به این معنی نیست که با یک بازی به کادر فنی و بازیکنان فشار بیاوریم. امروز با ساپینتو هم صحبت کردیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی