تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

سجادی: روباه پیر طراحی پیچیده‌ای برای پناهنده شدن بازیکنان داشت!

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس حاضر شد تا پاسخگوی سوالات برخی نمایندگان باشد. او پیش از اینکه کارت زرد دوم خود را از نمایندگان دریافت کند، مدعی شد که روباه پیر طراحی پیچیده‌ای برای پناهنده شدن بازیکنان داشت.

کد خبر: ۱۴۲۹۲۸
۰۹:۴۷ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

سجادی: دشمن در جام‌جهانی طراحی پیچیده‌ای داشت!

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان به ارائه توضیحاتی درباره برنامه‌های دشمنان در ایام جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر پرداخت و گفت: دشمنان پیاده نظام خود را از منافقان و سلطنت طلبان و تجزیه طلبان به کشور قطر فراخوانده و برای شکست نظام اسلامی در مستطیل سبز و سکو‌های هواداری و حتی خارج از ورزشگاه‌ها طراحی پیچیده‌ای را برنامه ریزی کرده بودند.

حمید سجادی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس به این سوال مجتبی یوسفی نماینده اهواز و ۵۷ نماینده مجلس پاسخ داد که علت سوءمدیریت در برنامه ورزش حرفه‌ای و بطور خاص فوتبال و هزینه‌های نامتعارف و عدم برخورد با سوءاستفاده کنندگان از بیت المال در قرارداد‌های مربیان خارجی تیم ملی و باشگاه‌های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس و بستن قرارداد‌های نجومی با برخی بازیکنان و مربی‌های خارجی و عدم پیگیری به موقع حقوقی و محکومیت مکرر و پرداخت جریمه‌ها از بیت المال و دیپلماسی ضعیف وزرشی و حذف دو تیم پرطرفدار فوتبال و برخی تیم‌های ورزشی چیست؟

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، به جام جهانی ۲۰۲۲ اشاره و اظهار کرد: جام جهانی در اوج دوران فتنه و آشوب دشمنان قسم خورده انقلاب برگزار شد؛ دشمنان تمام نرم افزار و سخت افزار خود را در جنگ نرم و نیمه سخت به کار گرفتند تا از جامعه با شرف و غیور ورزش و ورزشکاران به نفع جبهه باطل سوءاستفاده کرده و به خیال واهی خود در این نبرد ترکیبی و شناختی پیروز میدان شوند.

سجادی ادامه داد: نقطه عطف و تلاقی تقلای نظام استکبار در جام جهانی متمرکز شد؛ آن‌ها پیاده نظام خود را از منافقان و سلطنت طلبان و تجزیه طلبان به کشور قطر فراخوانده و برای شکست نظام اسلامی در مستطیل سبز و سکو‌های هواداری و حتی خارج از ورزشگاه‌ها طراحی پیچیده‌ای را برنامه ریزی کرده بودند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه گوشه‌ای از خواب‌های خیالی و نقشه‌های شوم دشمنان را در جام جهانی بیان می‌کنم، افزود: این نقشه‌ها با تلاش ارزنده و جهاد ارزشمند و گمنام و بی نشان فرزندان غیور این سرزمین ناکام مانده است.

وی افزود: روباه پیر طراحی پیچیده‌ای برای پناهنده شدن بازیکنان داشت، همچنین نقشه خروج بازیکنان از زمین بازی حین انجام مسابقه بود. علاوه بر این تلاش همه جانبه‌ای برای فروپاشی تیم ملی از درون و توطئه‌های هدفمند برای جنجال آفرینی در سکو‌ها با هدف متوقف کردن بازی صورت گرفت.

سجادی اضافه کرد: صد‌ها نفر از منافقان با هواپیمای اختصاصی به قطر اعزام شدند و همچنین شعار‌ها و نماد‌ها و ابزار‌های ساختارشکنانه و فراگیر با هدف انزوای جمهوری اسلامی ایران ساخته شد، منتها با وجودی که تمام سلطه گران از شیطان بزرگ تا روباه پیر و اسرائیل و برخی کشور‌های غربی با طراحی موزاییکی و چند لایه به دنبال فتنه جهانی بودند.

وی خاطرنشان کرد: با وجود نرسیدن به نتیجه دلخواه و فنی، اما در میدان، فتوت و جوانمردی و روحیه پهلوانی و هویت ایرانی و اسلامی بار دیگر در جهان نشان داده شد و بار دیگر هیمنه دشمنان به خاک مذلت نشانده شد و نظام اسلامی با پیروزی و سرافرازی این مرحله را سپری کرد. این‌ها همه با ایمان و اخلاص توام با تدبیر همکاران عزیز در مجلس و وزارت خانه‌های خارجه، فرهنگ و اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و وزرات ورزش رقم خورد.

وزیر ورزش و جوانان از هیات رییسه و رییس مجلس خواست که جلسه غیرعلنی تشکیل داده تا درباره اتفاقات دوحه فقط به نمایندگان توضیح دهد.

مطلب مرتبط:

دومین کارت زرد مجلس به وزیر ورزش! 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی