تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
صحبتی درباره اظهارات آجورلو ندارم

پولادگر: بودجه فدراسیون کشتی ۷۰ میلیارد بود، اما ۹۱ میلیارد گرفته!

محمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که در ماه‌های اخیر درگیری لفظی شدیدی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی داشته، می‌گوید این فدراسیون بودجه ۷۰ میلیارد تومانی داشته، اما تاکنون ۹۱ میلیارد تومان دریافت کرده است.

کد خبر: ۱۴۲۸۸۸
۱۴:۰۱ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

پولادگر: بودجه فدراسیون کشتی ۷۰ میلیارد بود، اما ۹۱ میلیارد گرفته!

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت ۷۰ میلیارد تومان بودجه برای فدراسیون کشتی تعیین شده بود، اما این فدراسیون تاکنون ۹۱ میلیارد تومان دریافت کرده است.

سید محمد پولادگر پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش، درباره فدراسیون‌هایی که انتخابات روسای آن‌ها برگزار نشده، اظهار داشت: روند کار در همه فدراسیون‌ها به‌صورت عادی جریان داشته و امیدوارم مجمع انتخاباتی بقیه فدراسیون‌ها را تا پایان سال برگزار کنیم.

وی در مورد شایعه اقدام وزارت ورزش برای مهندسی انتخابات فدراسیون ورزش‌های کارگری و به ریاست رساندن فرهاد طلوع کیان تصریح کرد: چه کسی این‌ها را گفته است؟ وزیر محترم کار و رفاه اجتماعی، رئیس مجمع فدراسیون ورزش‌های کارگری است و هیچ چیزِ آن به ما مربوط نیست. روندی که اتفاق افتاده، بر اساس آیین‌نامه‌ای است که در مجمع همان فدراسیون تصویب شده است. هم از صحبت‌های شما تعجب می‌کنم؛ هم کسانی که این مطالب خلاف واقع را عنوان می‌کنند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درخصوص رد صلاحیت جواد رمضی گفت: مگر هر حرفی زده می‌شود، باید آن را در رسانه ملی بگویید؟ فرهادیان (مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها) جزو گروهی بوده که بررسی صلاحیت‌ها را بر عهده داشت و آن هم بر اساس آیین‌نامه تصویب شده در مجمع فدراسیون ورزش‌های کارگری بود. آن مجمع در اختیار ما نیست.

پولادگر در ادامه خاطرنشان کرد: ما از خودمان قانونی نگذاشتیم و اینکه چه سوابقی مورد قبول است، پیش‌تر تعریف شده بود. چهار سال از مدیریت او (رمضی) مورد قبول واقع شده و من از جزئیات کار اطلاعی ندارم.

وی درباره مسئله امضای تفاهم‌نامه مالی با فدراسیون‌های ورزشی و انتقادات رئیس فدراسیون تکواندو بیان کرد: آقایان این تفاهمنامه را امضا نکردند. برخی دوستان شبهه‌ای در ذهن مردم ایجاد کردند که وزارت ورزش می‌خواهد دو میلیارد تومان بدهد. همان مبلغی که مربوط به تبصره ۱۴ است، از مسیر وزارت ورزش پرداخت می‌شود و همه این مبالغ از منبع دولتی است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با انتقاد غیرمستقیم از اظهارات هادی ساعی عنوان کرد: فدراسیون تکواندو سال گذشته ۱۱ میلیارد تومان بودجه داشت که ۹ میلیارد محقق شد. امسال ۲۲ میلیارد تومان برای این فدراسیون بودجه در نظر گرفته شده که تاکنون بیش از ۹ میلیارد پرداخت کردیم؛ آن هم بدون امضای تفاهمنامه. ۷۰ میلیارد تومان هم برای فدراسیون کشتی تعیین شده که این فدراسیون ۹۱ میلیارد پول گرفته است!

پولادگر در پاسخ به این پرسش که آیا پدل زیر نظر فدراسیون اسکواش قرار می‌گیرد یا خیر، اظهار داشت: پدل از ابتدا متعلق به تنیس بود.

وی درخصوص اظهارات مصطفی آجورلو، مدیرعامل پیشین استقلال و انتقاداتی که از وزیر ورزش و جوانان کرده بود، تصریح کرد: صحبتی در این خصوص ندارم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی