تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

حدادی به ایران برنمی‌گردد

با درخواست سرمربی تیم ملی از فدراسیون بسکتبال، جهت راحتی حامد حدادی و جلوگیری از خستگی کاپیتان تیم ملی به دلیل بعد مسافت، او بعد از تعطیلی لیگ چین مستقیما از آنجا عازم ژاپن می‌شود تا زمان بیشتری برای استراحت داشته باشد.

کد خبر: ۱۴۲۸۳۰
۲۰:۱۰ - ۱۱ دی ۱۴۰۱

حدادی به ایران برنمی‌گردد

دیدارنیوز: ستاره تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در اردو‌های پیش روی تیم ملی، به ایران نمی‌آید.

تیم ملی بسکتبال ایران در حالی در پنجره ششم (پایانی) انتخابی‌های جام جهانی ۲۰۲۳، روز‌های ۲۳ و ۲۶ فوریه سال ۲۰۲۳ (۴ و ۷ اسفند) به مصاف تیم‌های چین و ژاپن می‌رود که حامد حدادی در اردو‌های تیم ملی به میزبانی تهران حضور پیدا نمی‌کند.

با درخواست سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی از فدراسیون بسکتبال، جهت راحتی حامد حدادی و جلوگیری از خستگی کاپیتان تیم ملی به دلیل بعد مسافت، او بعد از تعطیلی لیگ چین مستقیما از آنجا عازم ژاپن می‌شود تا زمان بیشتری برای استراحت داشته باشد.

اردوی تیم ملی بسکتبال ایران نیز برای حضور در پنجره پایانی انتخابی‌ها، از روز ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) در تهران برگزار خواهد شد که این موضوع توسط سعید ارمغانی نیز تایید شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی