تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

امیرعبداللهیان: سردار سلیمانی بدون هماهنگی با مقامات دیگر کشور‌ها ارتباط برقرار نمی‌کرد

امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه آمریکایی‌ها و غربی‌ها در مسیر پیگیری حقوقی شهادت سردار سلیمانی سنگ‌اندازی می‌کنند، گفت که سردار سلیمانی بدون هماهنگی با دستگاه دیپلماسی با مقامات دیگر کشور‌ها ارتباط برقرار نمی‌کرد.

کد خبر: ۱۴۲۸۲۹
۲۰:۰۱ - ۱۱ دی ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: سردار سلیمانی بدون هماهنگی با مقامات دیگر کشور‌ها ارتباط برقرار نمی‌کرد

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه‌ای تاکید کرد آمریکایی‌ها و غربی‌ها در مسیر پیگیری حقوقی شهادت قاسم سلیمانی سنگ‌اندازی می‌کنند.

حسین امیرعبداللهیان در گفتگویی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد آمریکایی‌ها و غربی‌ها در مسیر پیگیری حقوقی شهادت قاسم سلیمانی سنگ‌اندازی می‌کنند.

وی افزود: حدود ۶۰ نفر از مقامات آمریکا که در ترور نقش داشته‌اند در لیست سیاه ایران قرار دارند. آن‌ها در مذاکرات خواستار برداشته شدن این ۶۰ مقام از لیست سیاه ایران بودند.

وزیر امور خارجه گفت در برخی از کشور‌ها و برخی مقاطع این دیپلماسی بود که سردار سلیمانی را فرا می‌خواند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی ژنرالی بود که به مسائل دیپلماتیک توجه داشت، افزود: سردار سلیمانی بدون هماهنگی با دستگاه دیپلماسی با مقامات دیگر کشور‌ها ارتباط برقرار نمی‌کرد.

امیرعبداللهیان همچنین ادامه داد: یکی از ویژگی‌های سردار شهید قاسم سلیمانی، آینده‌نگری ایشان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی