تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

سرما و یخبندان در ۳۶۰ شهر و ایستگاه هواشناسی

صبح امروز یکشنبه، کمینه دمای هوا در ۳۶۰ شهر و ایستگاه هواشناسی در ۲۸ استان کشور به زیر صفر درجه رسید و «بویین ومیان‌دشت» در اصفهان با دمای ۱۹.۹- درجه سردترین شهر کشور شد.

کد خبر: ۱۴۲۸۰۲
۱۳:۳۰ - ۱۱ دی ۱۴۰۱

سرما و یخبندان در ۳۶۰ شهر و ایستگاه هواشناسی

دیدارنیوز: صبح امروز کمینه دمای هوا در ۳۶۰ شهر و ایستگاه هواشناسی در ۲۸ استان کشور به زیر صفر درجه رسید که در این بین «بویین ومیان‌دشت» در اصفهان با دمای ۱۹.۹- درجه سلسیوس سردترین شهر کشور شد.

داده‌های سامانه پایش و دیدبانی وضع هوای سازمان هواشناسی کشور نشان می‌دهد، صبح امروز دمای هوا در ۲۷ شهر و ایستگاه هواشناسی کشور سردتر از ۱۰- درجه و دمای ۱۶۳ ایستگاه بین ۵- تا ۱۰- درجه سلسیوس بوده است این شرایط در حالیست که در شبانه‌روز گذشته «زرآباد» در سیستان‌و بلوچستان با دمای ۲۷ درجه سلسیوس گرمترین شهر کشور بود.

به گزارش سازمان هواشناسی کشور، پس از آن شهر‌های راسک، بندرعباس و چابهار در جنوب به ترتیب با دما‌های ۲۶.۷، ۲۶ و ۲۵.۶ درجه سلسیوس در صدر شهر‌های گرم کشور قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی