تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
مربی گل‌گهر بعد از شکست اعلام کرد

دو برابر پرسپولیس شانس گل داشتیم!

سعید الهویی، مربی تیم گل‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه پرسپولیس مجبور شد مدل بازی خود را تغییر دهد، گفت که تیم قلعه‌نویی دو برابر سرخ‌های پایتخت موقعیت و شانس گلزنی داشته است.

کد خبر: ۱۴۲۷۷۱
۲۰:۱۹ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

دو برابر پرسپولیس شانس گل داشتیم!

دیدارنیوز: مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با وجود شکست خانگی از عملکرد تیمش برابر پرسپولیس تمجید کرد.

تیم گل‌گهر سیرجان در جریان هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران دو بر صفر برابر پرسپولیس شکست خورد و فرصت صدرنشینی را از دست داد.

سعید الهویی مربی تیم گل‌گهر در نشست خبری بعد از این دیدار اظهار کرد: از هواداران عذرخواهی می‌کنیم که در این بازی باختیم. در بازی که دو برابر حریف امید گل‌زنی دارید، اما با اشتباهات فردی دو گل می‌خورید. بعد از دو گل باز هم موقعیت ایجاد کردیم، اما برابر علیرضا بیرانوند قرار گرفتیم که یکی از بهترین روزهایش بود. در روزی که به اندازه کافی فرصت ایجاد کردیم، اما روی کم شانسی و اشتباهات باختیم. به خاطر همین عذرخواهی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که دوباره روند خوبمان را ادامه بدهیم. راه درازی تا پایان فصل داریم و تیم ما آنقدر شخصیت دارد که دوباره به جدول برگردد.

وی افزود: کادر فنی تمام تصمیمات را در بازی می‌گیرد و انتخاب ما این بود که پورعلی امروز بازی کند، چون بازیکن با کیفتی است. امیر پورعلی تمام بازی را تلاش کرد تا پنالتی از دست رفته را جبران کند و با یک پنالتی ارزش کار‌هایی که برای تیم انجام داده را فراموش نمی‌کنیم. شاید بعد‌ها اگر باز پنالتی بود باز هم قلعه‌نویی بگوید پورعلی پنالتی را بزند.

او همچنین گفت: پرسپولیس به دنبال ارسال پاس‌های بلند پشت مدافعان ما بود و آرتا برای پوشش ان فضا بازیکن خوبی بود. فراموش نکنید گل سینا اسدبیگی از آن توپ‌هایی است که چند سال یکبار رخ می‌دهد و شاید بهترین گل این فصل باشد. مصلح کارت زرد گرفته بود و شاید اخراج می‌شد و تعویض قلعه‌نویی درست بود. ما به دنبال مقصر برای باخت نیستیم، چون همه در باخت مقصر هسیتم.

او تصریح کرد: اگر فوتبال ایران را دنبال کنید، پرسپولیس حتی در دربی و در برابر همه تیم‌ها مدل بازی خودش را دارد، اما این افتخار بزرگی برای گل‌گهر است که در برابر ما مدل بازی خودش را تغییر داده است. پرسپولیس با آن قدمت و جایگاه و پنج قهرمانی پیاپی فقط پاس‌های بلند پشت دفاع ارسال می‌کرد و یا ضد حمله می‌زدند. این تیم این همه بازیکن ملی‌پوش دارد که در جام‌جهانی فیکس بازی می‌کردند. این تیم برابر تیم گل‌گهر مدل بازی خود را تغییر داده و ضد حمله می‌زند. این یک اتفاق بزرگ برای باشگاه گل‌گهر است که یک باشگاه بزرگ مدل و سبک خودش را تغییر بدهد. ما مدل خوبی را بازی کردیم، اما بدشانس بودیم و بدشانسی دلیل نمی‌شود که توجیه کنیم. پرسپولیس بر خلاف همه بازی‌های خود مجبور شد مدل دیگری بازی کند. گل‌ها و فرصت‌هایی که گل‌گهر ایجاد می‌کند اکثر از بازی ترکیبی در عمق است. تیم ما از گلی که به تراکتور زدیم تا امروز گل‌های ترکیبی زده است. فکر نمی‌کنم بیشتر از سه یا چهار گل را روی ارسال زده باشیم. ما بر اساس تاکتیک خود پیش می‌رویم و باید از موقعیت‌هایمان در بازی‌های بزرگ استفاده می‌کردیم که نکردیم. همه تلاش می‌کنم که از بازی بعد روند خوبمان برگردد.

او ادامه داد: وقتی پرسپولیس می‌خواهد از ضد حملات استفاده کند، هافبک‌ها باید دوندگی بالایی داشته باشند. طبیعی بود که هافبک‌های ما دچار تحلیل قوای جسمانی شوند و نیاز بود بازیکنان تازه نفس را وارد زمین کنیم که توانستیم این کار را انجام بدهیم.

الهویی افزود: متاسفانه ما مقابل استقلال و پرسپولیس باید امتیاز می‌گرفتیم، اما در دو بازی امتیازی نگرفتیم. باید خودمان را قوی کنیم و ادامه بدهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی