تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

پایان شایعات؛ «رونالدو» رسما به النصر پیوست!

سرانجام پس از چند هفته شایعه پیرامون کریستیانو رونالدو درباره حضور او در لیگ عربستان، این انتقال رسمی شد و مهاجم پرتغالی در آخرین ساعات سال ۲۰۲۲ با امضای قراردادی به النصر پیوست.

کد خبر: ۱۴۲۷۱۶
۰۸:۰۳ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

پایان شایعات؛ «رونالدو» رسما به النصر پیوست!

دیدارنیوز: باشگاه النصر عربستان به صورت رسمی از امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو پرتغالی خبر داد، قراردادی که تا سال ۲۰۲۵ اعتبار خواهد داشت.

در شرایطی که طی ساعات پایانی روز جمعه اخباری مبنی بر امضای قرارداد رونالدو با باشگاه النصر منتشر شد، اکانت رسمی النصر تصاویری از دیدار مصلی المعمر رئیس باشگاه النصر با کریستیانو رونالدو در حال امضای قرارداد در مادرید پایتخت اسپانیا منتشر کرد.

رونالدو بعد از پیوستن به باشگاه النصر گفت: من برای تجربه یک لیگ جدید در یک کشور متفاوت هیجان‌زده هستم. دیدگاهی که النصر با آن کار می‌کند بسیار الهام‌بخش است. من برای پیوستن به هم‌تیمی‌های جدیدم هیجان‌زده‌ام. باید با هم کمک کنیم تا این تیم به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند.

باشگاه النصر رقم این قرارداد را اعلام نکرد، اما برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن پرتغالی سالانه ۱۷۳ میلیون پوند دستمزد دریافت خواهد کرد و بودجه این قرارداد توسط یکی از حامیان مالی النصر تأمین شده است.

پایان شایعات؛ «رونالدو» رسما به النصر پیوست!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی