تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه
شمار جان‌باختگان به بیش از ۲۶۰۰ نفر رسید

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

آتش سوزی در کوچه مروی؛ حادثه تلفات جانی نداشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در انبار کالا در کوچه مروی خبر داد که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

کد خبر: ۱۴۲۵۹۷
۱۷:۴۱ - ۰۶ دی ۱۴۰۱

آتش سوزی در کوچه مروی؛ حادثه تلفات جانی نداشت

دیدارنیوز: سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ظهر امروز وقوع یک آتش‌سوزی در انبار کالا در کوچه مروی واقع در خیابان ناصر خسرو به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر ۳ ایستگاه آتش‌نشانی راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند که در بررسی‌ها مشخص شد یک انبار ۸۰ متری که کالا‌های رنگ و خرازی در آن نگهداری می‌شد، دچار حریق گسترده شده است.

ملکی با بیان اینکه حادثه آتش‌سوزی دود غلیظی تولیدی کرده بود، ادامه داد: ماموران آتش‌نشانی در گام نخست با یک عملیات نفسگیر موفق به مهار حریق شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی به یک انبار دیگر که وسایل ادکلن‌سازی در آن نگهداری می‌شد، سرایت کرده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشته است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی