تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
زمستان سخت از ایران سر درآورد

زنجانی‌ها در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند

مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: از روز گذشته و در پی برودت هوا مصرف گاز در استان زنجان افزایش یافته است.

کد خبر: ۱۴۲۴۰۸
۱۶:۳۵ - ۰۳ دی ۱۴۰۱

 زنجانی‌ها در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند

دیدارنیوز: نادر رابطی، در رابطه با مصرف گاز استان زنجان در روز‌های سرد، اظهار کرد: روز گذشته در استان زنجان ۹ میلیون و ۲۰۰ مترمکعب گاز مصرف شده که این مصرف روند افزایش داشته است.

مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان ضمن تاکید بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز، گفت: اکنون نیروگاه‌های استان از مدار خارج شده و عمده مصرف گاز در استان خانگی است. ۴۸ واحد صنعتی نیز در این مدت از چرخه گاز خارج شده و از سوخت دوم استفاده می‌کنند.

وی در رابطه با نکات ایمنی گاز در روز‌های سرد و برفی سال، افزود: شهروندان باید کلاهک و دودکش بخاری‌ها را هر چند وقت یک‌بار بررسی کرده و اکسیژن داخل منزل را تامین کنند.

این مسئول تصریح کرد: در حال حاضر مشکلی در تامین گاز شهری موردنیاز منازل نداریم، ولی مردم باید در روز‌های سرد سال که نیاز به وسایل گرمایشی افزایش پیدا می‌کند در مصرف خود صرفه‌جویی کنند.

رابطی با تاکید بر اینکه صنایع تولیدکننده لوازم گازسوز باید در تولید محصولات با کیفیت تلاش کنند، ادامه داد: با رعایت قواعد در ساخت‌وساز‌ها و توجه مردم در کاهش مصرف می‌توان مانع قطعی گاز شد.

به گزارش دیدار؛ این در حالی است که رسانه‌های نزدیک به دولت جمهوری اسلامی ایران بعد از جنگ روسیه علیه اوکراین و از ماه‌ها قبل انذار داده بودند، اروپا به دلیل قطع گاز روسیه، زمستانی سرد و سخت را پیش رو خواهند داشت. 

اما گویا استان‌های ایران یکی پس از دیگری با قطع گاز مواجه می‌شوند و زمستان سخت و سرد متوجه دومین دارنده مخازن گاز جهان شده است. گزارش شده که گاز استان یزد هم با مشکل مواجه شده و گاز شرکت گاز هم قطع شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی