تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

درخواست برای افزایش قیمت بلیت هواپیما!

به گفته محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت‌های هواپیمایی به دلیل افزایش نرخ ارز و هزینه‌ها درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما را ارائه کرده‌اند که این درخواست در حال بررسی است.

کد خبر: ۱۴۲۱۹۶
۱۲:۳۷ - ۲۸ آذر ۱۴۰۱

درخواست برای افزایش قیمت بلیت هواپیما!

دیدارنیوز: درحالی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری شهریور امسال افزایش ۳۰ درصدی قیمت بلیت هواپیما را تایید نکرده بود که وی امروز گفت:‌ درخواست ایرلاین‌ها برای افزایش قیمت بلیت در حال بررسی است.

محمد محمدی بخش با یادآوری این‌که بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه قیمت بلیت هواپیما آزادسازی شد، اظهار کرد: به دلیل شرایط کرونا و محدودیت‌های این دوره، متعادل‌سازی قیمت بلیت پرواز‌ها متوقف شد.

وی با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت در دیماه سال گذشته، افزود: شرکت‌های هواپیمایی به دلیل افزایش نرخ ارز و هزینه‌ها درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما را ارائه کرده‌اند که این درخواست در حال بررسی است.

او گفت: جزئیات این درخواست مشخص نیست و پس از تصویب جزئیات آن اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی