تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

قهرمانی جهان به «مسی» چسبید؛ از تیم‌ملی خداحافظی نمی‌کنم!

لیونل مسی، فوق ستاره محبوب دنیای فوتبال پس از قهرمانی در جام جهانی قطر، عنوانی که در رویای خود داشت و به حقیقت تبدیل شد، حالا دیگر به خداحافظی فکر نمی‌کند و می‌خواهد با آرژانتین ادامه دهد.

کد خبر: ۱۴۲۱۷۰
۰۸:۳۱ - ۲۸ آذر ۱۴۰۱

قهرمانی جهان به «مسی» چسبید؛ از تیم‌ملی خداحافظی نمی‌کنم!

دیدارنیوز: مهاجم تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی تیمش در جام جهانی قطر اعلام کرد که قصدی برای خداحافظی از بازی‌های ملی ندارد.

لیونل مسی پس از قهرمانی تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ با بیان اینکه قصدی برای خداحافظی از بازی‌های ملی ندارد، گفت: قصد خداحافظی ندارم و می‌خواهم به عنوان یک قهرمان به بازی کردن ادامه دهم.

وی افزود: می‌خواستم بازی برای آرژانتین را ادامه دهم تا قهرمانی جهان را کسب کنم، جامی بود که گُم کرده بودم و حالا اینجاست. این دیوانه کننده است. نمی‌توانم صبر کنم که در کشورم جشن بگیرم و دیوانگی را آنجا ببینم. ما رنج زیادی کشیدیم و حالا با قهرمانی جهان چه چیز بیشتری می‌توانید بخواهید؟

«فوتبال واقعا یک ورزش دیوانه کننده است.» مهاجم تیم ملی آرژانتین با بیان این جمله یادآور شد: قهرمانی در جام جهانی آرزوی هر کودکی است و حالا این جام برای مردم آرژانتین است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی