تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

مدارس و دانشگاه‌های تهران در روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر «غیرحضوری» شدند

معاون استاندار تهران از «غیرحضوری» شدن مدارس و دانشگاه‌ها در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ آذر ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه و دماوند خبر داد.

کد خبر: ۱۴۱۹۲۴
۱۸:۰۸ - ۲۲ آذر ۱۴۰۱

مدارس و دانشگاه‌های تهران چهارشنبه و پنجشنبه غیرحضوری شدند

دیدارنیوز: عابد ملکی با اشاره به تداوم آلودگی هوا در استان تهران و تشکیل جلسه دوباره کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در استانداری، گفت: مدارس تهران برای فردا چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ آذر ماه هم غیر حضوری شدند.

وی در تشریح مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، گفت: جلسه اضطرار آلودگی هوا امروز سه شنبه با حضور اعضاء برگزار شد که با توجه به ادامه تشدید آلایندگی هوا مقرر شد چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ آذر ماه تمامی مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه و دماوند به صورت غیر حضوری فعالیت کنند. همچنین کلاس‌های دانشگاه‌های استان تهران به جز فیروزکوه و دماوند غیر حضوری خواهد بود.

معاون استاندار تهران افزود: مهد‌های کودک و پیش دبستانی‌ها نیز در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه و دماوند تعطیل هستند.

وی تاکید کرد: فعالیت‌های ورزشی نیز برای فردا چهارشنبه و پنجشنبه ممنوع خواهد بود و از شهروندان درخواست می‌کنیم از تردد‌های غیر ضرور خودداری کرده و در صورت لزوم حتما از ماسک مناسب N ۹۵ استفاده کنند.

به گفته ملکی، همچنین فروش طرح ترافیک در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه متوقف است و فعالیت کارخانه‌های شن و ماسه نیز تا روز جمعه متوقف می‌شود.

وی ادامه داد: روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دانش‌آموزان موافقت کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی