تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
قوه قضائیه خبر داد

«لیلا حسین‌زاده» توسط ۳ چشم پزشک معاینه شد

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: لیلا حسین‌زاده با مجوز قضائی برای معاینه دوره‌ای از زندان خارج و توسط سه پزشک متخصص مورد معاینه قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۴۱۷۹۲
۱۷:۵۱ - ۲۰ آذر ۱۴۰۱

«لیلا حسین‌زاده» توسط ۳ چشم پزشک معاینه شد

دیدارنیوز: رسانه قوه قضائیه نوشت: «طی روز‌های اخیر رسانه‌های معاند به نقل از خانواده لیلا حسین‌زاده از وضعیت بد سلامت بینایی و چشم این متهم خبر داده بودند که موضوع بلافاصله از سوی دستگاه قضائی استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از دریافت گزارش معاینات دوره‌ای این مددجو توسط مقام قضائی که حکایت از سلامت عمومی وی داشت، اما باز هم با دستور مرجع قضائی، مجوز اعزام حسین‌زاده برای معاینه چشم پزشکی صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس در تاریخ شانزدهم آذرماه و در همین رابطه گفته بود: متأسفانه این مددجو علی‌رغم صدور مجوز قضائی جهت اعزام به چشم پزشکی از همکاری سرباز زده است و حاضر نشده توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار بگیرد.

با این وجود، بر اساس پیگیری‌های انجام شده در مورد آخرین وضعیت جسمی لیلا حسین‌زاده مشخص شد این فرد روز گذشته با مجوز قضائی برای معاینه دوره‌ای از زندان خارج و توسط سه پزشک متخصص مورد معاینه قرار گرفته است که یکی از این افراد، پزشکی بوده که متهم پیشتر سابقه مراجعه به وی را داشته است.

طبق معاینه پزشکان، لیلا حسین‌زاده مشکل خاص بینایی نداشته و برای وی عینک تجویز شده است. دو پزشک دیگر نیز برای وی انجام چند آزمایش را تجویز کرده‌اند که در حال انجام است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی