تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
بیست و دوحه (۲۱)، روز هجدهم جام جهانی

آرژانتین ۲ (۴) - هلند ۲ (۳)؛ «مسی» مرد و زنده شد!

پس از صعود شوک‌آور کرواسی به نیمه نهایی جام جهانی که با شکست برزیل در پنالتی‌ها همراه بود، آرژانتین هم به کمک لئو مسی از سد بلند هلندی‌ها عبور کرد تا حریف کروات‌ها شوند.

کد خبر: ۱۴۱۶۶۶
۱۷:۵۷ - ۱۸ آذر ۱۴۰۱

آرژانتین ۲ (۴) - هلند ۲ (۳)؛ «مسی» مرد و زنده شد!

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: تیم ملی آرژانتین با درخشش دوباره لئو مسی و دروازه‌بان خود به سختی و در ضربات پنالتی از سد هلند گذشت و به نیمه نهایی جام جهانی صعود کرد.

آرژانتین ۲ (۴) - هلند ۲ (۳)؛ رویای «لئو» زنده ماند

در نیمه اول، مسی پاس زیبایی برای مولینا فراهم کرد تا این بازیکن با ضربه ساده، اما تمام‌کننده دروازه هلند را باز کند.

هلند که نمی‌خواست از جام حذف شود، توپ را در اختیار داشت، اما خلق موقعیت برایش سخت بود و در نیمه دوم یک بار دیگر شوکه شد. مسی پشت ضربه پنالتی ایستاد و دهمین گل خود را در جام جهانی به ثمر رساند تا در کنار گابریل باتیستوتا به بهترین گلزن آرژانتینی جام جهانی تبدیل شود.

در شرایطی که به نظر می‌رسید اوضاع بر وفق مراد آرژانتین است، هلند با ضربه سر وگهورست مسی و یارانش را غافلگیر کرد تا دقایق آخر حسابی حساس شود و حتی کار به درگیری فیزیکی بازیکنان هم بکشد.

وگهورست ستاره لاله‌ها در این بازی بود و در دقایق ۸۳ و ۹۰+۱۱ گلزنی کرد تا کامبک تیمش را کامل کند.

آرژانتین که با مسی رویای جام را در سر دارد، در ضربات پنالتی موفق بود و از دست هلند فرار کرد تا در نیمه نهایی به مصاف کرواسی برود؛ تیمی که با حذف برزیل، غول‌کشی کرد و حالا مسی را در راه فینال می‌بیند.

امیلیانو مارتینز دروازه‌بان آرژانتین در ضربات پنالتی، دو ضربه هلندی‌ها را مهار کرد تا نقش مهمی در صعود تیمش به نیمه نهایی داشته باشد.

چه کسی پنالتی پیروزی‌بخش را گل کرد؟ لائوتارو مارتینز که به شدت زیر فشار آرژانتینی‌ها بود، بالاخره بخشی از خرابکاری‌های قبلی‌اش را در این جام پاک کرد!

 

۳ رکورد دیگر در یک نیمه برای لئو

با حضور در دیدار مقابل هلند، لیونل مسی برای هفدهمین بار به عنوان کاپیتان در جام جهانی به میدان رفت تا بالاتر از دیگو مارادونا، رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

با اعلام اوپتا و از زمان جمع‌آوری آمار جام جهانی (۱۹۶۶) لئو پنجمین پاس گل خود در رقابت‌های حذفی جام جهانی را به ثبت رساند تا بالاتر از پله (۴) از این حیث رکورد جدیدی را به ثبت برساند. همچنین حالا مسی با عبور از رکورد دون دیگو، بیشتر از هر بازیکن دیگری در تاریخ جام جهانی موقعیت مسلم گلزنی خلق کرده است.

هلندیِ تاریخ‌ساز! وگهورست به اولین بازیکن تاریخ هلند تبدیل شد که در جام جهانی به عنوان بازیکن تعویضی موفق به ثبت دبل می‌شود. گل دوم او در دقیقه ۹۰+۱۱ به دیرهنگام‌ترین گل دور حذفی تاریخ جام جهانی تبدیل شد.

گزارش زنده؛ آرژانتین ۲ - هلند ۲

گزارش زنده؛ آرژانتین ۲ - هلند ۲

گزارش زنده؛ آرژانتین ۲ - هلند ۲

گزارش زنده؛ آرژانتین ۲ - هلند ۲

تصاویری از برخورد بازیکنان دو تیم در دقایق پایانی وقت قانونی

 

گزارش زنده؛ آرژانتین ۲ - هلند ۲

گزارش زنده؛ آرژانتین ۱ - هلند صفر

گزارش زنده؛ آرژانتین ۱ - هلند صفر

صحنه گل مولینا برابر هلند 

گزارش زنده؛ آرژانتین صفر - هلند صفر

کرواسی ۱ (۴) - برزیل ۱ (۲)؛ کابوس پنالتی این بار برای «سلسائو»!

ترکیب آرژانتین: املیانو مارتینس (دروازه‌بان)، نیکولاس اوتامندی، کریستین رومرو، ناهیل مولینا، لیساندرو مارتینس، مارکوس آکونیا، الکسیس مک‌آلیستر، انسو فرناندس، رودریگو دی‌پائول، خولین آلوارس و لیونل مسی

ترکیب هلند: آندریاس نوپرت (دروازه‌بان)، ویرجیل فن‌دایک، ناتان آکه، یورین تیمبر، مارتین د رون، فرانکی دی‌یونگ، دنزل دامفرایز، دالی بلیند، کودی گاکپو، استیون برخواین و ممفیس دیپای

 

کرواسی ۱ (۴) - برزیل ۱ (۲)؛ کابوس پنالتی این بار برای «سلسائو»!

کرواسی ۱ (۴) - برزیل ۱ (۲)؛ ضربه کروات‌ها به رویای سلسائو

کرواسی با شکست برزیل به نیمه نهایی جام جهانی صعود کرد.

تیم ملی کرواسی در جدالی سخت و سنگین دست به کار بزرگی زد و پس از حذف ژاپن در پنالتی‌ها، برزیل را هم به همین روش حذف کرد تا شوک بزرگ دیگری به جام جهانی وارد شود.

سلسائو که برای فتح جام به قطر آمده بود، پس از تساوی در ۹۰ دقیقه در وقت اضافه با جادوی نیمار و همکاری عالی او با دو هم‌تیمی‌اش به قلب دفاع کرواسی زد و سقف دروازه لیواکویچ را هدف گرفت تا کار مردان زلاتکو دالیچ حسابی سخت شود.

اما کروات‌های جان سخت در دقیقه ۱۱۶ به بازی برگشتند؛ برونو پتکوویچ با یک شوت آلیسون و برزیل را تسلیم کرد تا کار به ضربات مرگبار و غیرقابل پیش بینی پنالتی کشیده شود.

دومینیک لیواکویچ درواز‌ه‌بان کرواسی که ستاره تیمش در قطر بوده، یک پنالتی برزیل را مهار کرد در حالی که هر ۴ پنالتی کرواسی تبدیل به گل شد تا آخرین ضربه مارکینیوش با برخورد به تیر دروازه کرواسی به رویای سلسائو پایان دهد.

کرواسی، فینالیست جام جهانی روسیه پس از این پیروزی بزرگ و شیرین به نیمه نهایی صعود کرد و باید در انتظار برنده دیدار آرژانتین و هلند باشد.

برابری با یک اسطوره؛ نیمار با ۷۷ گل در کنار پله به برترین گلزن تاریخ تیم ملی برزیل تبدیل شد.

رکوردی برای دروازه‌بان پنالتی‌گیر؛ لیواکویچ با مهار ۴ پنالتی به رکورد بیشترین مهار پنالتی در ادوار جام جهانی در کنار سرخیو گویگوچه‌آ (آرژانتین) و دنیل سوباشیچ (کرواسی) رسید. این درحالی‌ست که ستاره کرواسی اولین جام جهانی خود را تجربه می‌کند و سال‌ها فرصت دارد این رکورد را بهبود ببخشد.

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

کاسمیرو و مودریچ دو همبازی قدیمی در رئال مادرید در پایان نیمه اول دیدار برزیل و کرواسی لباس هایشان را عوض کردند

 

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

حضور دیوید بکام در ورزشگاه اجوکیشن سیتی برای تماشای دیدار کرواسی - برزیل

 

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

گزارش زنده؛ کرواسی صفر - برزیل صفر

ترکیب کرواسی: دومینیک لیواکویچ (دروازه‌بان)، دیان لاورن، یاسکو گواردیول، لوکا مودریچ، بورنا سوسا، متئو کواچیچ، ایوان پرشیچ، آندره کراماریچ، جوزپ یورانوویچ، مارسلو بروزوویچ و ماریو پاسالیچ

ترکیب برزیل: آلیسون (دروازه‌بان)، ادر میلیتائو، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، دانیلو، کاسمیرو، لوکاس پاکتا، نیمار، رافینیا، وینیسیوس جونیور و ریچارلیسون

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی