تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...

مهار آتش سوزی در خوابگاه خوارزمی؛ یک دانشجو به بیمارستان منتقل شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی از مهار آتش سوزی در خوابگاه دانشجویان دختر این دانشگاه و انتقال یک دانشجو به بیمارستان خبر داد.

کد خبر: ۱۴۱۶۳۴
۲۱:۳۴ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱

مهار آتش سوزی در خوابگاه خوارزمی؛ یک دانشجو به بیمارستان منتقل شد

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی گفت: آتش سوزی در خوابگاه دانشجویان دختر این دانشگاه با حضور آتش نشانان کرجی مهار شد.

عبدالوهاب حقی شامگاه چهارشنبه افزود: دقایقی پیش یکی از اتاق‌های خوابگاه دانشجویان دختر مقطع کارشناسی این دانشگاه دچار آتش سوزی شد که با حضور به موقع آتش نشانان آتش خاموش شد.

وی اظهار داشت: بر اساس اعلام کارشناسان آتش نشانی این آتش سوزی به دلیل اتصالی بخاری برقی یکی از دانشجویان و آتش گرفتن فرش اتاق خوابگاه رخ داد.

وی گفت: بر اثر این حادثه دود یک ضلع از یک طبقه یکی از بلوک‌های خوابگاه دانشجویان دختر را فرا گرفت که با حضور سرپرست خوابگاه تمام دانشجویان بلافاصله از این خوابگاه ۱۳۰ نفره خارج شدند.

حقی افزود: یکی از دانشجویان به احتمال زیاد به دلیل استنشاق دود ناشی از این آتش سوزی به بیمارستان منتقل شد.

وی تصریح کرد: هم اکنون آتش مهار شده و با استفاده از تجهیزات آتش نشانی دود از خوابگاه خارج و تا دقایقی دیگر دانشجویان در خوابگاه خود اسکان می‌یابند.

پردیس دانشگاه خوارزمی کرج دارای ۱۳ بلوک خوابگاهی است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی