تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

قیمت مرغ ‌در خراسان رضوی؛ کیلویی ۳۲ هزار تومان

معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر قیمت مرغ گرم در بازار استان به کیلویی ۳۲ الی ۳۴ هزار تومان رسیده؛ علت این کاهش قیمت هم بالا بودن میزان تولید است.

کد خبر: ۱۴۱۵۹۳
۱۲:۲۵ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱

قیمت مرغ ‌در خراسان رضوی؛ کیلویی ۳۲ هزار تومان

دیدارنیوز: مجید جعفری اظهار داشت: اینکه گفته‌اند مرغ را ذخیره کنید، به این دلیل است که می‌خواهند میزان مصرف را بالا ببرند چراکه اتحادیه مرغداران باید از تولیدکننده حمایت کند، ولی با توجه به روند جوجه ریزی افزایش قیمت چندانی اتفاق نخواهد افتاد هر چند که کاهش قیمت در میزان جوجه‌ریزی بی‌تاثیر نیست.

وی افزود: در حال پیگیری هستیم که شرکت پشتیبانی کشوری به این قضیه ورود کند، اما در واقع باید به صورت کشوری میزان جوجه‌ریزی در هر استان مدیریت شود و جوجه‌ریزی متناسب با مصرف انجام شود ما نمی‌توانیم هر زمان مازاد تولید داشتیم صادرات انجام دهیم چراکه بازار‌های هدف ما محدود هستند.

معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر تولید مرغ سودآور نیست، تولید هر کیلو مرغ ۳۹ هزار تومان هزینه دارد و تولید برای مرغدار همراه با ضرر است. در حال حاضر قیمت مرغ گرم در بازار استان به کیلویی ۳۲ الی ۳۴ هزار تومان رسیده؛ علت این کاهش قیمت هم بالا بودن میزان تولید است.

جعفری ادامه داد: یک میلیون و ۸۹۰ هزار قطعه مرغ در استان آماده کشتار داریم و ۴/۵ میلیون قطعه نیز جوجه ریزی شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی