تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...

تیم ملی کشتی آزاد راهی آمریکا شد

اعضای تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در جام جهانی که روز‌های ۱۹ و ۲۰ آذر ماه در شهر آیووا برگزار می‌شود، بامداد امروز چهارشنبه راهی کشور آمریکا شدند.

کد خبر: ۱۴۱۵۷۴
۰۹:۱۵ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱

تیم ملی کشتی آزاد راهی آمریکا شد

دیدارنیوز: اعضای تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در جام جهانی بامداد امروز راهی کشور آمریکا شدند.

به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد روز‌های ۱۹ و ۲۰ آذر ماه در شهر آیووا آمریکا برگزار می‌شود.

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: رضا مومنی
۶۱ کیلوگرم: ابراهیم الهی
۶۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد - محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی - علی اکبر فضلی
٧٤ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور
٧٩ کیلوگرم: محمد نخودی - علی سوادکوهی
٨٦ کیلوگرم: علیرضا کریمی
۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، امیرحسین فیروزپور
٩٧ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی

سرمربی: پژمان درستکار
مربیان: احسان امینی، مصطفی آقاجانی، اباذر اسلامی

مطلب مرتبط:

جام جهانی کشتی؛ آمریکا به ۷ ایرانی ویزا نداد

جلسه رئیس فدراسیون با تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به رقابت‌های جام جهانی

جلسه پایانی رئیس فدراسیون کشتی با اعضای تیم ملی کشتی آزاد پیش از اعزام به آمریکا شب گذشته در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد.

تیم ملی کشتی آزاد راهی آمریکا شد

رئیس فدراسیون کشتی در جمع ملی پوشان آزادکار گفت: شما با افتخار نماینده شایسته ۸۵ میلیون ایرانی هستید؛ درست است که شما جوان هستید، اما به شما قول میدهم بهترین کشتی‌ها را می‌توانید بگیرید و باید برای مملکت خود بجنگید و از نام ایران دفاع کنید.

وی ادامه داد: بالا بردن پرچم لحظه دلچسبی است و شما خالق آن هستید و می‌توانید به این طریق شادی را به خانه‌های مردم بیاورید.

دبیر عنوان کرد: در حال پیگیری هستیم که مشکل ویزای علیرضا کریمی، امیر علی آذر پیرا، علی اکبر فضلی، احسان امینی و ابوذر اسلامی را حل کنیم تا با پرواز فردا شب راهی آمریکا شوند.

رئیس فدراسیون کشتی به سطح بالای این مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم منتخب جهان و ژاپن تیم‌های خوبی هستند، ولی شما توان شکست آن‌ها را دارید و باید با تمام وجود روی تشک بجنگید و با برنامه کار کنید تا آن‌ها را شکست دهید.

وی ادامه داد: افتخار آفرینی شما در مسابقات باعث افزایش روحیه جامعه می‌شود و باید با قدرت در مسیری که هستید پیش بروید تا پرچم پرافتخار ایران عزیزمان را به اهتزاز درآورید.

رئیس فدراسیون کشتی به رویارویی احتمالی با تیم آمریکا اشاره کرد و گفت: این دیدار سخت است، ولی کشتی گرفتن با آن‌ها ساده است و باید خوب ببینید و هر لحظه فرصت شد پای حریف را بگیرید و خاکش کنید و نفس کم نیاورید تا آن‌ها را شکست دهید.

دبیر عنوان کرد: چرخه انتخابی تیم ملی به شما کمک می‌کند تا بهتر کشتی بگیرید همچنین این رقابت‌ها فرصت خوبی است آینده خودتان را ثابت کنید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم، به خدا توکل کنید و با تمام وجودتان کشتی بگیرید تا باعث خوشحالی مردم عزیز کشورمان شوید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی