تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات
چند نکته از بازی جنجالی در کرمان

ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات

هفته هجدهم لیگ برتر با جنجال و درگیری در کرمان و بازگشت استقلال به کورس قهرمانی به پایان رسید. ذکر نکته‌هایی از این ماجرا خالی از لطف نیست.

تجدید دعوت «رئیسی» از رئیس جمهور صربستان

امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در دیدار با ووچیچ رئیس جمهور صربستان، با تجدید دعوت رئیس جمهور کشورمان از رئیس جمهور صربستان برای سفر به تهران، بر حمایت از تمامیت ارضی صربستان تاکید کرد.

کد خبر: ۱۴۱۴۹۹
۲۰:۲۱ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تجدید دعوت «رئیسی» از رئیس جمهور صربستان

دیدارنیوز: حسین امیرعبداللهیان در ادامه دیدار با مقامات صربستان، ظهر روز دوشنبه با آلکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه در این دیدار با تجدید دعوت رئیس جمهور کشورمان از رئیس جمهور صربستان برای سفر به تهران، بر حمایت کشورمان از تمامیت ارضی صربستان تاکید کرد.

امیرعبداللهیان با ارائه گزارشی از گفتگو‌های انجام شده با نخست وزیر و وزیر امورخارجه صربستان، ضرورت ارتقای همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف را با توجه به قدمت روابط مورد تاکید قرار داد.

وزیر امورخارجه کشورمان همچنین در این دیدار، بهره گیری از مکانیزم‌هایی مبتکرانه برای ارتقای همکاری‌های اقتصادی و افزایش حجم تجارت را مورد تاکید قرار داد.

آلکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان نیز در این دیدار با ابلاغ سلام به رئیس جمهور کشورمان، تصریح کرد: صربستان اعتقاد دارد ایران کشور مهمی در منطقه است و ما برای توسعه مناسبات با جمهوری اسلامی ایران اهمیت قائل بوده و بر تقویت همکاری‌های فی‌مابین متناسب با ظرفیت‌های دو کشور تاکید می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی