تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...
پاسخ داور ایرانی به دیدار در مورد شایعات اخیر

فغانی: من در قطر هستم و مشکلی نیست!

در روزهای گذشته و پس از حذف اروگوئه به مرحله یک هشتم، خبرهایی مبنی بر حذف علیرضا فغانی از جام‌جهانی به وجود آمد و او پاسخ کوتاهی به خبرنگار دیدارنیوز داده است.

کد خبر: ۱۴۱۴۹۴
۱۸:۲۷ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

فغانی جام جهانی

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: پنالتی بحث برانگیز علیرضا فغانی در دیدار پرتغال و اروگوئه در روزهای گذشته شائبه‌های زیادی در مورد ادامه حضور او در جام جهانی به وجود آورده است.
اروگوئه‌ای‌ها که به خاطر محاسبه تفاضل گل، از صعود به مرحله یک چهارم جام جهانی بازماندند حالا انگشت اتهام را به سمت داور نامدار ایرانی، علیرضا فغانی نشانه رفته‌اند.حتی شایعاتی نیز مبنی بر حذف فغانی از دور بعدی جام به گوش رسید.

در شرایطی که هیچ خبر مشخص و رسمی در مورد کنار گذاشتن یا ادامه کار داور ایرانی در بازی‌های باقی‌مانده جام جهانی منتشر نشده، بهتر دیدیم در این رابطه از خود فغانی بپرسیم. فغانی نیز با ذکر این نکته که امکان صحبت کردن ندارد به صورت پیام به دیدار پاسخ داد: «من هنوز در قطر هستم و مشکلی وجود ندارد.»
با توجه به حضور سه تیم آسیایی در مرحله یک هشتم و اینکه تا امروز قضاوتی به علیرضا فغانی سپرده نشده، این احتمال وجود دارد که برای دور بعد و مرحله یک چهارم مجدد قضاوت به فغانی سپرده شود.

علیرضا فغانی تنها نماینده فوتبال ایران است که هنوز در جام جهانی قطر حضور دارد و این سومین دوره قضاوت او در این مسابقات به شمار می‌رود و از این حیث او پرافتخارترین شخصیت فوتبال ایران در جام جهانی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی