تیتر امروز

لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
برد تراژیک استقلال و حذف از آسیا
نگاهی به هفته بیست و چهارم لیگ برتر

برد تراژیک استقلال و حذف از آسیا

با پیروزی تیم‌های بالانشین در هفته بیست و چهارم، جدول لیگ بدون تغییر باقی مانده اما ممکن است اتفاقاتی برای استقلال بیفتد و سرنوشت آبی‌ها به کلی تغییر کند.
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی پرداخته که روز سه شنبه 15 آذر منتشر می‌شود.

کد خبر: ۱۴۱۴۷۸
۱۱:۲۵ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی با دیدار در واکنش به کسانی که ناکارآمدی و کم کاری خود را به تحریم‌ها ربط می‌دهند گفت: « اگر کسی بگوید وضع ما در دوره پهلوی در مسائلی چون گردشگری، اقتصاد، تجارت، اشتغال، تورم، ارزش پول ملی و ... بهتر و رو به جلو بود، فورا می‌گویند، شاه تحریم نبود، شاه هشت سال در جنگ نبود و علیه شاه توطئه نمی‌کردند. این حرف‌ها چه سودی برای ما دارد؟».

وی در این بخش از گفت‌گوی خود به مباحثی چون گشت ارشاد و تساهل و تسامح در اسلام، توجه به معروف‌ها (آنچه اکثریت می‌پسندند) و تمرکز بر منکرهای بزرگی چون فسادهای کلان و تضییع حقوق شهروندی پرداخت و معتقد است، ملاک، خواست و رای مردم است.

نقویان  به  مبحث  ولایت  فقیه  در  فقه  شیعه  هم پرداخت  و مباحثی   را  در  این   رابطه  مطرح  کرد  که  در  قسمت  دوم  خواهید  دید. آنچه در اینجا می‌بینید  و می‌شنوید تیزر قسمت دوم این گفت‌وگوی تصویری است.

 

تیزر قسمت دوم گفت‌وگوی ناصر نقویان با دیدارنیوز را اینجا  ببینید


 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی