تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی پرداخته که روز سه شنبه 15 آذر منتشر می‌شود.

کد خبر: ۱۴۱۴۷۸
۱۱:۲۵ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی با دیدار در واکنش به کسانی که ناکارآمدی و کم کاری خود را به تحریم‌ها ربط می‌دهند گفت: « اگر کسی بگوید وضع ما در دوره پهلوی در مسائلی چون گردشگری، اقتصاد، تجارت، اشتغال، تورم، ارزش پول ملی و ... بهتر و رو به جلو بود، فورا می‌گویند، شاه تحریم نبود، شاه هشت سال در جنگ نبود و علیه شاه توطئه نمی‌کردند. این حرف‌ها چه سودی برای ما دارد؟».

وی در این بخش از گفت‌گوی خود به مباحثی چون گشت ارشاد و تساهل و تسامح در اسلام، توجه به معروف‌ها (آنچه اکثریت می‌پسندند) و تمرکز بر منکرهای بزرگی چون فسادهای کلان و تضییع حقوق شهروندی پرداخت و معتقد است، ملاک، خواست و رای مردم است.

نقویان  به  مبحث  ولایت  فقیه  در  فقه  شیعه  هم پرداخت  و مباحثی   را  در  این   رابطه  مطرح  کرد  که  در  قسمت  دوم  خواهید  دید. آنچه در اینجا می‌بینید  و می‌شنوید تیزر قسمت دوم این گفت‌وگوی تصویری است.

 

تیزر قسمت دوم گفت‌وگوی ناصر نقویان با دیدارنیوز را اینجا  ببینید


 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی