تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی پرداخته که روز سه شنبه 15 آذر منتشر می‌شود.

کد خبر: ۱۴۱۴۷۸
۱۱:۲۵ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی با دیدار در واکنش به کسانی که ناکارآمدی و کم کاری خود را به تحریم‌ها ربط می‌دهند گفت: « اگر کسی بگوید وضع ما در دوره پهلوی در مسائلی چون گردشگری، اقتصاد، تجارت، اشتغال، تورم، ارزش پول ملی و ... بهتر و رو به جلو بود، فورا می‌گویند، شاه تحریم نبود، شاه هشت سال در جنگ نبود و علیه شاه توطئه نمی‌کردند. این حرف‌ها چه سودی برای ما دارد؟».

وی در این بخش از گفت‌گوی خود به مباحثی چون گشت ارشاد و تساهل و تسامح در اسلام، توجه به معروف‌ها (آنچه اکثریت می‌پسندند) و تمرکز بر منکرهای بزرگی چون فسادهای کلان و تضییع حقوق شهروندی پرداخت و معتقد است، ملاک، خواست و رای مردم است.

نقویان  به  مبحث  ولایت  فقیه  در  فقه  شیعه  هم پرداخت  و مباحثی   را  در  این   رابطه  مطرح  کرد  که  در  قسمت  دوم  خواهید  دید. آنچه در اینجا می‌بینید  و می‌شنوید تیزر قسمت دوم این گفت‌وگوی تصویری است.

 

تیزر قسمت دوم گفت‌وگوی ناصر نقویان با دیدارنیوز را اینجا  ببینید


 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی