تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

«رئیسی» ۱۶ آذر به کدام دانشگاه می‌رود؟

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان روز چهارشنبه ۱۶ آذر قرار است به مناسبت روز دانشجو به یکی از دانشگاه‌ها برود اما هنوز دانشگاه خاصی قطعی نشده است.

کد خبر: ۱۴۱۴۷۴
۱۰:۴۱ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

«رئیسی» ۱۶ آذر به دانشگاه تهران می‌رود

دیدارنیوز: اگرچه دیدار دانشجویی رئیس جمهور در ۱۶ اذر امسال قطعی است، اما هنوز دانشگاه خاصی برای این مراسم نهایی نشده است.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان قرار است روز چهارشنبه ۱۶ آذر به مناسبت روز دانشجو در یکی از دانشگاه‌های تهران سخنرانی کند.

اگرچه پیش از این در رسانه‌ها، از دانشگاه تهران برای انجام این دیدار نام برده شده بود، اما پیگیری‌ها درباره جزییات حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه‌ها در روز دانشجو حکایت از آن دارد که با توجه به دعوت تشکل‌ها و دانشگاه‌های مختلف برای حضور و سخنرانی رئیسی، دفتر وی در حال بررسی این دعوت‌هاست و هنوز محل برگزاری و دیدار دانشجویی نهایی نشده است.

بنا بر این گزارش، رئیس‌جمهور در یک سال گذشته دیدار‌های دانشجویی مختلفی داشته که از جمله آن‌ها حضور وی در دانشگاه شریف (آذرماه سال قبل به ماسبت روز دانشجو) و مهرماه امسال در مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه الزهرا (س) است.

به گزارش دیدارنیوز، خبرگزاری تسنیم امروز در خبری نوشته بود که رئیسی روز دانشجو به دانشگاه تهران خواهد رفت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی