تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

فردا در بهارستان؛ جلسه غیرعلنی «رئیسی» با نمایندگان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا میزبان رئیس‌جمهور و برخی از اعضای هیات دولت خواهند بود؛ این جلسه به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۴۱۳۲۲
۱۰:۰۵ - ۱۲ آذر ۱۴۰۱

فردا در بهارستان؛ جلسه غیرعلنی «رئیسی» با نمایندگان

دیدارنیوز: سومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سید ابراهیم رئیسی و برخی از وزرا و مسئولان دولتی فردا (یکشنبه سیزدهم آذر ماه) به مناسبت روز مجلس برگزار می‌شود.

نشست مشترک قوای مقننه و مجریه به میزبانی مجلس و در محل صحن علنی از ساعت ۸ تا ۹ و سی دقیقه به صورت غیر علنی برگزار می‌شود.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده محمدباقر قالیباف و سید ابراهیم رئیسی روسای قوه مقننه و مجریه و همچنین برخی از روسای کمیسیون‌های تخصصی در این جلسه به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، بیش از این نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و مسئولان دولتی ۲ نشست مشترک داشته‌اند که آخرین آن در تاریخ (۲۳ مرداد سال ۱۴۰۱) برگزار شده بود.

جلسه مشترک مسئولان قوه مقننه و قضائیه نیز سه‌شنبه هفته گذشته به مناسبت روز مجلس (دهم آذر ماه شهادت آیت الله مدرس) برگزار شده بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی