تیتر امروز

خرگوش یا گربه؛ پر امید با ثروت فراوان
گزارش نوروزی دیدار درباره مهم‌ترین خصوصیات سال ۱۴۰۲

خرگوش یا گربه؛ پر امید با ثروت فراوان

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که طالع‌بینی و خصوصیات سال و ماه تولد افراد و اطرافیانتان برایتان مهم است، پیشنهاد می‌کنیم، این مطلب را از دست ندهید.
تهران، صندوق پستی...
به یاد روزگار سپری شده یک جعبه جادویی

تهران، صندوق پستی...

صندوق پست محله ما تنهاترین موجود کوچه است، حتی رفیق قدیمی‌اش، باجه تلفن عمومی هم خیلی وقت است که گذاشته و رفته.

مدودف: اتحادیه اروپا پنجاه و یکمین ایالت آمریکا است!

رئیس‌جمهور پیشین روسیه، اقدام رئیس کمیسیون اروپا را مبنی بر انتشار ادعایی در توییتر در رابطه با تعداد تلفات اوکراینی‌ها در جنگ و ویرایش و حذف آن توییت، "خودسانسوری" دانست و این حرکت را "تحقیرآمیز" تلقی کرد.

کد خبر: ۱۴۱۲۷۸
۱۳:۰۹ - ۱۰ آذر ۱۴۰۱

مدودف: اتحادیه اروپا پنجاه و یکمین ایالت آمریکا است!

 

دیدارنیوز: به گزارش راشا تودی، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه و رئیس‌جمهور پیشین این کشور گفت: این اقدام و عقب‌نشینی اورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا نشان داد که اتحادیه اروپا چیزی جز عروسک خیمه‌شب بازی آمریکا نیست.

مدودف در پستی در شبکه اجتماعی وی‌کی متعلق به روسیه نوشت: مشخص است که روسای "اورزولا خانم" به او سیلی زده‌اند! و ظاهرا دردش هم آمده است! این موضوع بسیار تحقیرآمیز است. بلوکی به اسم اتحادیه اروپا وجود ندارد و صرفا پنجاه و یکمین ایالت آمریکا به شمار می‌رود!

اورزولا فون در لاین ادعا کرده بود که ۱۰۰ هزار سرباز اوکراینی به همراه ۲۰ هزار غیرنظامی تاکنون در جنگ اوکراین کشته شده‌اند، اما مدتی بعد این توییت از حساب کاربری فون در لاین حذف شد. حتی این اطلاعات از وبسایت کمیسیون اروپا که به صورت مکتوب و فایل ویدئویی منتشر شده بود، نیز حذف گردید.

در نهایت این "خودسانسوری" توسط دانا اسپینانت، سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا تایید شد و گفت: این آمار براساس منابع خارجی تخمین زده شده بود و تمامی افراد کشته شده و زخمی را در بر می‌گرفت. ممنون از همه افرادی که این بی‌دقتی را تذکر دادند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی