تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.

کد خبر: ۱۴۱۲۳۶
۱۴:۱۹ - ۰۹ آذر ۱۴۰۱

علی رودگرنژاد هفت ستاره‌ها

 

دیدارنیوز: «هفت ستاره‌ها» برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که در آن دکتر علی رودگر‌نژاد مدرس و مربی «موفقیت»، به گفتگو با افراد موفق و کارآفرینان می‌پردازد و از خلال روایت زندگی آنان، آموزه‌هایی در مورد موفقیت در زندگی حرفه‌ای ارائه می‌شود. در هفتمین اپیزود از این برنامه، دکتر محمد رضا قدوسی مدیرعامل شرکت خطرپذیران نوین آفرینش میهمان دکتر رودگرنژاد است.

علی رودگرنژاد هفت ستاره‌ها

دکتر قدوسی تحصیلات خود را در مهندسی صنایع دنبال کرده و در نهایت در دانشگاه تهران موفق به کسب دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شده است. او در طول سال‌های اخیر به عنوان کارشناس در حوزه طراحی و تحلیل کسب و کارها، فعالیت درخشانی داشته و هم اکنون در حوزه استارتاپ‌ها و دانش‌بنیان صاحب نظر است. دکتر قدوسی هدایت شرکت خطرپذیران را در حوزه سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارها را بر عهده دارد.

اگر می‌خواهید بدانید که یک کسب و کار خوب و موفق چه ویژگی‌هایی دارد، تماشای این گفتگو را از دست ندهید.  

ویدیو این گفتگو را اینجا ببینید

 

برچسب ها: کارآفرینی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی