تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...

ادعای مقام روس؛ آمریکا و اروپا طلاق می‌گیرند!

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه که پس از تجاوز نظامی وحشیانه کشورش به اوکراین و آوارگی میلیون‌ها اوکراینی به همراه کشته شدن هزاران کودک، زن، مرد و سربازان دو طرف علیه غرب سخن می‌گوید، مدعی شده آمریکا و اروپا به زودی از هم طلاق خواهند گرفت. این در حالی است که پس از استفاده روسیه از سلاح انرژی علیه غربی‌ها، آمریکا و اروپا همچنان در حال تحریم‌های جدید در قبال مسکو و ارسال سلاح به کی‌یف هستند.

کد خبر: ۱۴۱۱۳۴
۲۰:۱۲ - ۰۷ آذر ۱۴۰۱

عادی عجیب مقام روس؛ آمریکا و اروپا طلاق می‌گیرند!

دیدارنیوز: معاون رئیس شورای امنیت روسیه ادعا کرد آمریکا به شکل فزاینده در حال آماده‌سازی شرایط برای ادغام سریع شرکت‌های پیشروی اروپایی در اقتصاد خود است.

به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه با بیان اینکه آمریکا به منافع اروپا بی‌توجهی می‌کند و «ازدواج‌شان» خیلی زود به طلاق منجر خواهد شد، گفت: آمریکا به فعالیتش برای ایجاد شرایط در خاک خود به منظور ادغام سریع شرکت‌های پیش‌روی اروپایی در اقتصاد خود افزوده است و با بی‌توجهی به منافع اروپای پیر و تحریم‌ها، در تلاش برای تشویق این شرکت‌ها از طریق مشوق‌های مالیاتی و کمک‌های مالی است.

وی افزود: «آمریکا به شکلی آشکار به اروپای نامحبوب دروغ گفت و علیرغم سوگند به عدم خیانت و ابراز محبت و دوستی تا زمان مرگ و قول آوردن همه درآمد‌ها به خانواده، اما آمریکا حتی در فکر تقسیم سود‌ها نیست و از شریک مُسن خود بدون کوچکترین تردید، همه چیز را می‌ستاند.»

مدودف اظهار داشت: آمریکا با قدرت مشتریان خود را به خرید تولیدات خود تشویق می‌کند در حالی که شرکت‌های اروپایی فرصت اندکی برای فعالیت در کشور‌های خود به دلیل تحریم‌های اعمالی بر روسیه دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی