تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

پس از پناهندگی «ثوری»؛ حسینی سرپرست فدراسیون بوکس شد

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس پس از سفر تیم ملی جوانان به اسپانیا در اقدامی بحث‌برانگیز اعلام کرد به ایران برنخواهد گشت و به دلیل ناآرامی‌های اخیر در کشور و سیستان و بلوچستان از مقامات ایران انتقاد کرد که پس از این اتفاق، از ریاست فدراسیون برکنار شد.

کد خبر: ۱۴۱۱۲۸
۱۷:۱۸ - ۰۷ آذر ۱۴۰۱

پس از پناهندگی «ثوری»؛ حسینی سرپرست فدراسیون بوکس شد

دیدارنیوز: حمید سجادی با صدور حکمی، روح‌الله حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون بوکس منصوب کرد.

به نقل از سایت فدراسیون بوکس ایران، مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون بوکس با حضور آرش فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان صبح امروز (دوشنبه) ۷ آذر ۱۴۰۱ برگزار شد و روح‌الله حسینی حکم خود را دریافت کرد.

پیش از این مجمع فوق‌العاده فدراسیون بوکس روز یکم آذر برگزار شده بود که ۳۲ عضو حاضر در مجمع رای به برکناری حسین ثوری داده بود و سیامک صالحی نایب رییس فدراسیون بوکس طبق اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی اداره فدراسیون را برعهده گرفته بود.

آرش فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم گفت: حق خانواده بوکس این نبود که برخی افراد باعث شوند تا این رشته مورد تحلیل ناعادلانه قرار بگیرد، اما قطعاً با تدبیر خانواده این رشته، موضوع مدیریت خواهد شد. انشالله به یک ثبات، آرامش و پیشرفت متفاوتی در بوکس برسیم.

وی افزود: با توجه به همه اتفاقاتی که افتاد و رای اعضای مجمع برای مقطعی کوتاه و طبق اساسنامه نایب رییس فدراسیون امور جاری را برعهده گرفت، در ادامه نیز بر اساس اختیاری که به رییس مجمع برای انتخاب سرپرست داده شده بود، حسینی به عنوان سرپرست فدراسیون تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی منصوب شدند تا انشاءالله یک فرد اصلح با نظر و خرد جمعی دوستان سکان فدراسیون بوکس را به دست بگیرد و شاهد موفقیت این رشته قهرمان پرور باشیم، امیدوارم روزی در همین محل موفقیت بوکس در بزرگ‌ترین آوردگاه دنیا یعنی المپیک را جشن بگیریم.

در ادامه روح الله حسینی گفت: انشاءالله بتوانیم با کمک همه عزیزان فدراسیون بوکس را به جایگاه اصلی خود برسانیم؛ درب‌های فدراسیون به روی همه باز است و برای هر کسی منافع ملی مهم باشد کمک می‌کند تا بوکس به حق خود برسد. قطعا از نظرات تمامی زحمت‌کشان، صاحب‌نظران و اساتید برای پیشرفت بوکس استفاده خواهیم کرد؛ راه رسیدن به موفقیت دوری از حاشیه و ایجاد همبستگی و همدلی است که قطعا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این مهم میسر شود.

حسینی خاطر نشان کرد: سال آینده بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم که باید با برگزاری اردو‌های منظم بتوانیم در این رویداد بزرگ مدال آور باشیم. همچنین باید بستر را فراهم کنیم تا مجمع انتخاباتی فدراسیون نیز به صورت عادلانه برگزار شود و موضوعات جاری فدراسیون نیز پیگیری و مشخص شود تا کار را شروع می‌کنیم و خللی در امور ایجاد نشود.

سرپرست فدراسیون در پایان گفت: برای همگی آرزوی موفقیت دارم و قول مساعد می‌دهم بوکسور‌های کشور در تمامی رده‌های دوباره مورد ارزیابی قرار بگیرند تا حق کسی تضییع نشود. در بخش داوری و مربیگری نیز هدف ما همین است.

در متن حکم حسینی آمده است:

با استعانت از درگاه خداوند متعال و به استناد اختیارات کامل از تبصره یک ماده ۱۳ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و با عنایت به تعهد و تجربه جناب‌عالی در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست فدراسیون بوکس" منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن انجام امور جاری فدراسیون در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون اقدام نمایید.

توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد متعال خواستارم.

به گزارش دیدارنیوز، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس پس از سفر تیم ملی جوانان به اسپانیا در اقدامی بحث‌برانگیز اعلام کرد به ایران برنخواهد گشت و به دلیل ناآرامی‌های اخیر در کشور و سیستان و بلوچستان از مقامات ایران انتقاد کرد که پس از این اتفاق، از ریاست فدراسیون برکنار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی