تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...

رئیسی: بسیج برکات زیادی برای مردم داشته است

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری که برای شرکت در مراسم رژه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به هرمزگان رفته است، با هشدار به مسوولان جاسک و اینکه "شاهد نباشم در سفر بعدی‌ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستا‌ها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد"، گفت: بسیج برکات زیادی برای مردم منطقه و کل کشور داشته است.

کد خبر: ۱۴۱۰۴۲
۱۲:۰۳ - ۰۶ آذر ۱۴۰۱

رئیسی: بسیج برکات زیادی برای مردم داشته است

دیدارنیوز: رییس‌جمهور خطاب به استاندار و فرماندار جاسک هشدار داد: شاهد نباشم در سفر بعدی‌ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستا‌ها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد.

سید ابراهیم رئیسی که برای شرکت در مراسم رژه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به هرمزگان رفته است، طی سخنانی در جمع مردم بندر جاسک هفته بسیج را تبریک گفت و اظهار کرد: بسیج برکات زیادی برای مردم منطقه و کل کشور داشته است. همه شاهد حضور بسیج در دفاع مقدس، در کنار مردم بوده‌اند و در زلزله و سیل نیز حاضر هستند. همه شاهد چگونگی کمک بسیج در کرونا هم بودند. باید از عزیزان سپاه و بسیج با همه وجود تشکر کرد.

رییس‌جمهور ادامه داد: از شما مردم و ارتش و نیرو‌های مسلح هم صمیمانه تشکر می‌کنم.

رییسی خطاب به مردم جاسک گفت: به دلیل کثرت کار و مشلغه روزمره نتوانستم زودتر به دیدار شما بیایم و از شما تشکر کنم. استاندار، امام جمعه، نماینده مجلس و مردم از مشکلات و کمبود‌های بندر جاسک در حوزه جاده و راه، آب روستایی، تجارت و بازرگانی، صیادی و اشتغال منطقه گفتند. شما در کنار دریا زندگی می‌کنید و اقتصاد دریا بسیار مهم است. می‌توان با اقداماتی کاری کرد که درآمد منطقه و کشور بالا رود.

رییس‌جمهور متذکر شد: سواحل مکران می‌توانست در دولت‌های گذشته به مرکز رونق تولید و داد و ستد کشور تبدیل شود. کار به اینکه چرا این اتفاق نیفتاد ندارم، اما انقدر استعداد در سواحل مکران وجود دارد که می‌توانید این منطقه را به نقطه راهبردی، اقتصادی و گردشگری کشور تبدیل کنید.

وی با طرح این پرسش که چطور باید این کار را انجام داد، پاسخ داد: باید برای آبادانی منطقه با هم تلاش کنیم نباید روستایی باشد که آب شرب نداشته باشد. باید بتوانید به صورت قانونی صید و صیادی کنید. باید تولید کنید. صنایع دستی منطقه باید رونق پیدا کند.

رئیسی خطاب به نیرو‌های مسلح، بسیج، استاندار و فرماندار تاکید کرد: از شما می‌خواهم نشان دهید سرمایه و سود سرمایه در این منطقه تضمین است. جاسک جلوه انسجام ملی است.

رییس‌جمهور خطاب به شرکت نفت و سایر مجموعه‌های اقتصادی فعال در این منطقه، متذکر شد: شرکت نفت و سایر مجموعه‌هایی که کار استخراج نفت را انجام می‌دهند باید حتما مسوولیت‌های اجتماعی خود در زمینه احداث مراکز آموزشی و تجاری را برابر قانون برای مردم منطقه انجام دهند. مردم باید شاهد رفع مشکلات‌شان باشند و بنده نباید در سفر بعدیم به منطقه شاهد رفع نشدن مشکلات مربوط به آب شرب روستایی و سایر مشکلات منطقه باشم.

وی خاطرنشان کرد: آقا، امام خامنه‌ای فرمودند که «هیچ مشکلی که حل نشدنی باشد، نداریم.» راه‌حل رفع مشکلات در دستان دولت‌های خارجی نیست بلکه در دستان متخصصان ایرانی و مردم بومی منطقه است. دولت‌های بیگانه تا کنون برای هیچ ملت و امتی گشایش ایجاد نکرده‌اند. با اتکاء به خدا، اعتماد به نفس و اعتماد به مردم و جوانمان مشکلات را حل کرد.

رئیسی ابراز امیدواری کرد: به صورت جدی با کار بسیجی‌وار و خستگی‌ناپذیر در جهت رفع مشکلات مردم اقدام شود و دولت با همه وجود در خدمت مردم عزیز است.

رییس‌جمهور با اشاره به مشکلات منطقه بشاگرد هم، گفت: منطقه بشاگرد از اولویت‌های سفر دولت است. تا وقتی مشکلات شما وجود داشته باشد به این منطقه سفر می‌کنم تا به عنوان خدمتگزار بتوانم گره‌گشای مشکلات شما باشم. هیچ منتی هم نداریم. نوکری شما مایه افتخارم است.

وی تاکید کرد: تهدید دشمنان نتوانست ما را از اهداف‌مان باز دارد و همچنان بر آرمان‌های بلندمان تاکید می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی