تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

هلند ۱ - اکوادور ۱؛ لاله‌های پژمرده در شب وداع قطر!

تیم ملی هلند در دیدار امشب برابر اکوادور نمایش ضعیفی ارایه کرد و در ۹۰ دقیقه تنها دو شوت داشت تا برابر حریف آمریکای جنوبی خود متوقف شود.

کد خبر: ۱۴۰۹۵۳
۲۱:۲۹ - ۰۴ آذر ۱۴۰۱

هلند - اکوادور

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: تیم ملی اکوادور پس از پیروزی در افتتاحیه جام جهانی، نمایشی تحسین‌برانگیز برابر هلند داشت و لاله‌های نارنجی را متوقف کرد.

در جدالی که به نظر می‌رسید مردان فن‌خال کار سختی برای دومین برد خود نداشته باشند، اکوادور در آمار شوت‌ها کاملا برتر نشان داد؛ ۱۴ شوت و ۴ ضربه در چارچوب در حالی که هلند تنها ۲ شوت برجای گذاشت و یکی در چارچوب که گل شد!

گاکپو در دقیقه ۶ به زیبایی دروازه اکوادور را فرو ریخت و آن طرف انر والنسیا که مقابل قطر دبل کرده بود و در جام‌های جهانی اخیر مردی برای تمام فصول کشورش بوده، گل تساوی را در دقیقه ۴۹ زد تا یک امتیاز ارزشمند برای اکوادوری‌ها ثبت شود.

به این ترتیب، هلند و اکوادور با ۴ امتیاز در رده‌های اول و دوم گروه نخست باقی ماندند تا قطرِ بدون امتیاز و میزبان جام جهانی رسما از مسابقات حذف شود. سنگال هم با سه امتیاز به بازی آخرش با اکوادور امیدوار است.

هلند - اکوادورهلند - اکوادور

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی