تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

برخورد اتوبوس با ۳ تاکسی در میدان شوش +عکس

مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره جزییات حادثه برخورد اتوبوس با ۳ تاکسی در میدان شوش توضیحاتی ارائه کرد.

کد خبر: ۱۴۰۸۳۴
۱۷:۵۸ - ۰۱ آذر ۱۴۰۱

برخورد اتوبوس با ۳ تاکسی در میدان شوش +عکس

دیدارنیوز: آقابیگی در مورد حادثه برخورد اتوبوس با تاکسی در پایانه اتوبوسرانی شوش اظهار کرد: در ساعت ۱۳:۵۰ ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس متعلق به بخش خصوصی که در مسیر میدان شوش به بهارستان فعالیت می‌کرده بنا به دلایل نامعلوم دچار انحراف شده و با سه دستگاه خودرو برخورد می‌کند.

وی با بیان این‌که این اتوبوس با سه دستگاه تاکسی برخورد می‌کند و تاکسی زیر اتوبوس گیر می‌کند، گفت: از آنجایی که حدود سه الی چهار نفر در این حادثه در خودرو‌ها محبوس شده بودند، بلافاصله عوامل اورژانس و آتش نشانی و جرثقیل برای بلند کردن اتوبوس در صحنه حادثه حاضر می‌شوند.

مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان این‌که حادثه بزرگی بود؛ اما خوشبختانه فوتی نداشت اظهار کرد: با کمک عوامل آتش نشانی محبوس‌شدگان نجات یافته و برای درمان توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی در مورد علت این حادثه نیز گفت: انحراف راننده اتوبوس در دست بررسی است.

آقابیگی در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند که راننده دچار سکته شده است، تصریح کرد: نمی‌دانیم در آن لحظه چه اتفاقی افتاده است و علت انحراف راننده خطی شوش – بهارستان به سمت تاکسی‌های مستقر در پایانه در دست بررسی است و کارشناسان مربوطه باید در خصوص علت این تصادف صحبت کنند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز دلیل حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با سه دستگاه تاکسی در خیابان شوش را از حال رفتن راننده اتوبوس عنوان کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: این حادثه سه مصدوم دارد که یکی از مصدومین در یک دستگاه خودرو محبوس شده و نیرو‌های آتش نشانی آن فرد را از خودرو خارج کردند.

برخورد اتوبوس با ۳ تاکسی در میدان شوش +عکسبرخورد اتوبوس با ۳ تاکسی در میدان شوش +عکس

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی