تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

«رئیسی» پنجشنبه به اسلامشهر می‌رو‌د

فرماندار اسلامشهر گفت: رئیس جمهور کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران، روز پنجشنبه سوم آذر ماه به اسلامشهر سفر می‌کند.

کد خبر: ۱۴۰۸۱۸
۱۳:۴۲ - ۰۱ آذر ۱۴۰۱

«رئیسی» پنجشنبه به اسلامشهر می‌رو‌د

دیدارنیوز: حسین حبیبی از سفر آیت الله رئیسی به اسلامشهر خبر داد و اظهار داشت: رئیس جمهوری کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران روز پنجشنبه سوم آذر ماه مهمان مردم اسلامشهر خواهد بود.

وی افزود: بازدید از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی، دیدار عمومی با مردم و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در شهرستان اسلامشهر خواهد بود.

در ادامه مهدی شریفیان نماینده مردم تهران در مجلس نیز گفت: آیت الله رئیسی با حضور در شهرستان اسلامشهر دیار قهرمان ورزشی و حافظان و قاریان قرآن، از نزدیک با مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان دیدار و گفتگو خواهد کرد و مسائل و مشکلات این منطقه را در حوزه‌های مختلف عمرانی، درمانی، اجتماعی و ... با حضور جمعی از مقامات و مسئولین ملی و استانی مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد داد.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای سفر رئیس قوه مجریه به شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: بازدید از پروژه‌های نیمه کاره، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم و گروه‌های منتخب و خانواده‌های شهدا از جمله برنامه‌های رئیس جمهور است.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: شهرستان اسلامشهر با جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر به‌عنوان یکی از کلانشهر‌های کشور که در جوار شهر تهران و پایتخت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته، علی رغم داشتن ظرفیت‌های مختلف در عرص‌های گوناگون علمی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی متاسفانه در گذشته کمتر مورد توجه دولتمران قرار گرفته که انتظار می‌رود با حضور رئیس دولت مردمی عنایت بیشتری به این منطقه در خصوص افزایش و تامین اعتبارات مورد نیاز طرح‌ها و پروژه.‌های عمرانی این شهرستان از جمله مترو و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی