تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

اختلال ۳.۵ ساعته در اینترنت موبایل ایران

روز گذشته دوشنبه، در جریان دیدار تیم‌های ایران و انگلیس در جام جهانی که با شکست سنگین تیم ملی همراه بود، اینترنت بین الملل موبایل دچار قطعی و اختلال شد.

کد خبر: ۱۴۰۸۰۶
۱۱:۳۵ - ۰۱ آذر ۱۴۰۱

نت بلاکس

دیدارنیوز: در جریان دیدار روز گذشته ایران و انگلیس در جام جهانی، اینترنت بین المللی موبایل در کشورمان قطع شد!

یورونیوز نوشت: نت‌بلاکس، گروهی که وضعیت دسترسی به اینترنت را در سطح جهان رصد می‌کند اعلام کرد که دسترسی به اینترنت از طریق موبایل‌ها در ایران دوشنبه شب به طور گسترده حدود ۳.۵ ساعت مختل شده بود.

به گزارش دیدارنیوز، در ماه‌های اخیر و پس از مرگ مشکوک مهسا امینی در گشت ارشاد تهران، اینترنت ثابت و موبایل در ایران به شدت دچار اختلال، قطعی و فیلترینگ شدید شد و شبکه‌های اجتماعی محبوبی چون اینستاگرام و واتساپ فیلتر شدند و تا امروز مسدود هستند.

پس از اتفاقات اخیر برای اینترنت ایران، فعالان حوزه سیاست، اقتصاد و فناوری بارها تاکید کردند محدود کردن اینترنت توسط دولت ضرر و زیان شدیدی به کسب و کارها در فضای مجازی وارد کرده اما هنوز خبری از رفع محدودیت و فیلترینگ نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی