تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...
سخنگوی سازمان انتقال خون اعلام کرد

در هیچ استانی کمبود خون نداریم

سخنگوی سازمان انتقال خون کشور ضمن تکذیب اخباری مبنی بر کمبود خون در برخی استان‌ها، گفت: در حال حاضر ذخایر خون و فراورده‌های آن در کشور مطلوب و نزدیک به ۹ روز است.

کد خبر: ۱۴۰۷۶۷
۲۰:۵۹ - ۳۰ آبان ۱۴۰۱

در هیچ استانی کمبود خون نداریم

دیدارنیوز: عباس صداقت، در واکنش به برخی اخبار مبنی بر کمبود خون در برخی استان‌های کشور، ضمن تکذیب این اخبار، گفت: در حال حاضر ذخایر خون و فراورده‌های آن در کشور مطلوب و نزدیک به ۹ روز است و از نظر ذخایر خون در وضعیت سبز و قابل قبول قرار داریم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه شبکه ملی خون‌رسانی کشور کاملا فعال و آماده است، افزود: احیانا اگر استانی به دلیل برودت هوا و سرما با کمبود خون مواجه شوند، از طریق شبکه ملی خون‌رسانی تامین می‌کنیم.

صداقت تاکید کرد: باید توجه کرد که نیاز به خون و فراورده‌های آن نیازی همیشگی است. به ویژه اکنون که تغییر شرایط جوی و برودت هوا را در پیش داریم ممکن است نیاز به خون و فرآورده‌های آن بیشتر احساس شود. از هموطنان عزیز و همیشه همراه، درخواست داریم صرفا به فراخوان‌های اعلام شده از طریق رسانه رسمی روابط عمومی سازمان انتقال خون در استان‌ها یا در سطح ملی توجه کنند که در شرایط سرما یا تغییرات جوی درصورت نیاز، همراهی گرم خود را برای تامین نیاز مراکز درمانی، بیش از گذشته ابراز کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی