تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

صدای آژیر خطر در سراسر اوکراین

وزارت توسعه دیجیتال اوکراین اعلام کرد که آژیر‌های هشدار حمله هوایی در تمام استان‌ها و مناطق کشور به صدا درآمده است. ارتش روسیه از دهم اکتبر گذشته حملات موشکی و هوایی خود را با هدف قرار دادن زیرساخت‌ها و تأسیسات اوکراینی تشدید کرده است.

کد خبر: ۱۴۰۶۸۰
۱۳:۲۸ - ۲۹ آبان ۱۴۰۱

صدای آژیر خطر در سراسر اوکراین

دیدارنیوز: وزارت توسعه دیجیتال اوکراین از به صدا درآمدن آژیر‌های هشدار حمله هوایی در تمام استان‌ها و مناطق کشور خبر داد.

به نقل از نووستی، وزارت توسعه دیجیتال اوکراین اعلام کرد که آژیر‌های هشدار حمله هوایی در تمام استان‌ها و مناطق کشور به صدا درآمده است.

ارتش روسیه از دهم اکتبر گذشته یعنی دو روز پس از حمله تروریستی به پل کریمه که پشت سر مقامات ذی‌صلاح اوکراین قرار داشت، حملات موشکی و هوایی خود را با هدف قرار دادن زیرساخت‌ها و تأسیسات اوکراینی تشدید کرده است.

از آن زمان آژیر‌ها هر روز در مناطق مختلف اوکراین و گاهی در سراسر کشور به صدا در می‌آید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی