تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

بازداشت ۱۱ نفر به دلیل قصدشان برای تعطیل کردن بازار!

سردار مهدی حاجیان، سخنگوی فراجا در این باره گفت: با اشراف اطلاعاتی و انتظامی پلیس، ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آن‌ها در اعترافات اولیه خود به گرفتن پول از سرویس‌های اطلاعاتی خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند و تحویل مراجع قضایی شدند.

کد خبر: ۱۴۰۴۹۲
۱۱:۰۶ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱

بازداشت ۱۱ نفر به دلیل قصدشان برای تعطیل کردن بازار!

دیدارنیوز: سخنگوی فراجا از دستگیری ۱۱ تن از افرادی که قصد تعطیل‌کردن بازار تهران در روز گذشته را داشتند، خبر داد.

سردار مهدی حاجیان با اشاره به دستگیری افرادی که قصد تعطیلی بازار پایتخت را داشتند گفت: «یکی از اهداف جدی دشمن و بدخواهان مردم تعطیل کردن بازار کشور بود و از چند روز قبل نیز فراخوان‌های زیادی نیز برای این موضوع داده شده بود. خوشبختانه با همکاری خوب مردم و کسبه، هدف دشمن تشخیص داده‌شد و مردم متوجه شدند که این اقدام در راستای اهداف دشمن است.»

وی ادامه داد: «از ابتدای صبح روزگذشته افرادی با ایجاد رعب و وحشت و پخش تراکت‌های تهدیدآمیز کسبه بازار بزرگ تهران را تهدید کرده و تلاش داشتند که از بازشدن مغازه‌ها جلوگیری کنند که با حضور به موقع پلیس و همکاران اطلاعاتی این توطئه دشمن خنثی شد. البته بازار با قدری تاخیر شروع به کار کرد. با اشراف اطلاعاتی و انتظامی پلیس، ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آن‌ها در اعترافات اولیه خود به گرفتن پول از سرویس‌های اطلاعاتی خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند و تحویل مراجع قضایی شدند.»

حاجیان با اشاره به کشف ابزار مجرمانه از این افراد گفت: پس از بررسی اولیه از این افراد، ابزار و ادوات مجرمانه‌ای برای ایجاد آشوب کشف شد. در روز‌های آتی نیز گزارش کاملی از این دستگیری به زودی به اطلاع مردم خواهد رسید. پلیس با افرادی که تهدیدی برای امنیت مردم باشند برخورد خواهد کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی