تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

بازداشت ۱۱ نفر به دلیل قصدشان برای تعطیل کردن بازار!

سردار مهدی حاجیان، سخنگوی فراجا در این باره گفت: با اشراف اطلاعاتی و انتظامی پلیس، ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آن‌ها در اعترافات اولیه خود به گرفتن پول از سرویس‌های اطلاعاتی خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند و تحویل مراجع قضایی شدند.

کد خبر: ۱۴۰۴۹۲
۱۱:۰۶ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱

بازداشت ۱۱ نفر به دلیل قصدشان برای تعطیل کردن بازار!

دیدارنیوز: سخنگوی فراجا از دستگیری ۱۱ تن از افرادی که قصد تعطیل‌کردن بازار تهران در روز گذشته را داشتند، خبر داد.

سردار مهدی حاجیان با اشاره به دستگیری افرادی که قصد تعطیلی بازار پایتخت را داشتند گفت: «یکی از اهداف جدی دشمن و بدخواهان مردم تعطیل کردن بازار کشور بود و از چند روز قبل نیز فراخوان‌های زیادی نیز برای این موضوع داده شده بود. خوشبختانه با همکاری خوب مردم و کسبه، هدف دشمن تشخیص داده‌شد و مردم متوجه شدند که این اقدام در راستای اهداف دشمن است.»

وی ادامه داد: «از ابتدای صبح روزگذشته افرادی با ایجاد رعب و وحشت و پخش تراکت‌های تهدیدآمیز کسبه بازار بزرگ تهران را تهدید کرده و تلاش داشتند که از بازشدن مغازه‌ها جلوگیری کنند که با حضور به موقع پلیس و همکاران اطلاعاتی این توطئه دشمن خنثی شد. البته بازار با قدری تاخیر شروع به کار کرد. با اشراف اطلاعاتی و انتظامی پلیس، ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آن‌ها در اعترافات اولیه خود به گرفتن پول از سرویس‌های اطلاعاتی خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند و تحویل مراجع قضایی شدند.»

حاجیان با اشاره به کشف ابزار مجرمانه از این افراد گفت: پس از بررسی اولیه از این افراد، ابزار و ادوات مجرمانه‌ای برای ایجاد آشوب کشف شد. در روز‌های آتی نیز گزارش کاملی از این دستگیری به زودی به اطلاع مردم خواهد رسید. پلیس با افرادی که تهدیدی برای امنیت مردم باشند برخورد خواهد کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی