تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۲)؛ دیدار سی‌سی و اردوغان در قطر

بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی

در افتتاحیه جام جهانی، سی‌سی و اردوغان رهبران دو کشور قدرتمند منطقه، با پادرمیانی امیر قطر، پس از حدود یک دهه در برابر دوربین‌ها دست هم را به گرمی فشرده و حدود یک ساعت باهم گفتگو کردند.

ماجرای لیست کی‌روش و یک جای خالی!

در حالی که کارلوس کی‌روش می‌توانست ۲۶ بازیکن را به جام جهانی قطر ببرد، انتشار لیست ۲۵ نفره تیم‌ملی با حواشی و البته واکنش‌هایی در فضای مجازی همراه بوده است.

کد خبر: ۱۴۰۴۱۱
۰۹:۴۹ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱

ماجرای لیست کی‌روش و یک جای خالی!

دیدارنیوز: تصمیم کارلوس کی‌روش در خصوص لیست نهایی تیم ملی تعجب برانگیز بود.

همشهری نوشت: دعوت ۲۵ بازیکن به اردوی تیم ملی در حالی که فیفا اجازه حضور ۲۶ نفر را می‌داد، تصمیم بسیار عجیبی از سوی کی‌روش بود که فلسفه‌اش را نفهمیدیم.

اگر این تصمیم تا زمانی که شما این مطلب را می‌خوانید پابرجا مانده باشد، جدا با رویداد عجیبی مواجه بوده‌ایم، چرا که لااقل می‌شد یک جوان را به اردو برد تا در این اتمسفر کنار مجموعه تیم باشد و برای آینده کسب تجربه کند. این اتفاق بازتاب زیادی هم در محافل فوتبالی داشت و خیلی‌ها به آن پرداختند.

از آن جمله کامنت‌های بامزه زیادی هم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد؛ ازجمله یک نفر نوشته بود: «این یک جا را به احترام محمد خانزاده خالی گذاشته!» خانزاده در ۲ جام‌جهانی قبلی حضور داشت و بازی نکرد، اما خب این بار کی‌روش شرمنده‌اش شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی