تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

دستور قالیباف برای رفع سریع مشکلات صنعت نشر

قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون فرهنگی مجلس خواست تا در رفع موانع صنعت نشر و نظام‌مند کردن فرایند نظارت محتوایی بر کتاب‌ها تسریع کنند، چراکه وقت فعالان این حوزه را می‌گیرد.

کد خبر: ۱۴۰۴۰۷
۰۹:۱۴ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱

دستور قالیباف برای رفع سریع مشکلات صنعت نشر

دیدارنیوز: محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی نوبت صبح امروز سه شنبه (۲۴ آبان) ضمن بزرگداشت روز آیت الله علامه سیدمحمدحسین طباطبایی گفت: این عالم بزرگ یگانه آسمان حکمت و فلسفه بودند که امروز به همین مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابداری نام گذاری شده است.

وی ضمن تبریک و خسته نباشید این روز به تمام فعالان حوزه نشر و کتاب بیان کرد: از کمیسیون فرهنگی می‌خواهم که در رفع موانع صنعت نشر از موضوعاتی مانند توزیع عادلانه کاغذ که یکی از مشکلات این حوزه است تلاش کنند و در نظام‌مند کردن فرایند نظارت محتوایی بر کتاب‌ها تسریع کنند، چرا که وقت فعالان این حوزه را گرفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنترل و برخورد با انحصارات در این حوزه به خصوص در توزیع کتاب و سهمیه نویسندگان در حوزه نشر توقعی است که فعالان مجموعه حوزه کتاب و نشر از مجلس شورای اسلامی دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی